Skocz do zawartości
Forum

Niejednoznaczne wyniki testów i plamienia


Gość dz...es

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
w poniedziałek 15.07 zrobiłam test ciążowy z apteki, wynik pozytywny. Następnie zrobiłam badanie krwi na beta HCG, które wyszło 60 mlu/ml. Poszłam do ginekologa, który jednak na USG nie zobaczył pęcherzyka, powiedział, że z badań krwi wynika, że jestem w ciąży, ale na badanie USG jeszcze za wcześnie.
W piątek dostałam plamień, dlarego postanowiłam zrobić następne badanie krwi, jednak zrobiłam je w innym laboratorium, wynik wyszedł 6,3 mlu/ml.
W niedziele naromiast zrobiłam kolejny test ciążowy, który wyszedł negatywnie.
Proszę o odpowiedź, bo już sama nie wiem co robić.
Jesteśmy z mężem cali w nerwach, że jednak nie jestem w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Podane wartości hormonu beta-HCG są tak różne, że w zasadzie nie wiadomo, który jest wiarygodny. Powinna Pani powtórzyć badanie. Trzeci wynik powinien być miarodajny. Jeśli tendencja będzie spadkowa, będzie to oznaczało, że nie jest Pani w ciąży. Jeśli wartość hormonu się znacznie zwiększy (odpowiednio do tygodnia ciąży) będzie to oczywiście oznaczało, że jest Pani w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość ka...56

12 maja miałam dostać okresu 22 maja zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie poszłam 23 maja do lekarza który nie mógł stwierdzić ciąży pobrał wymaz na cytologię i załóżył clotrimazolum dopochwowo 25 maja zrobiłam kolejny test który wyszedł pozytywnie co to może oznaczać dodam że mam silny ból w podbrzuszu a po badaniu strasznie mnie bolało że przez pół dnia nie mogłam chodzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...