Skocz do zawartości
Forum

Jak się rozstać z klasą?


Gość Varadero125

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Varadero125

Hej,
mam problem i proszę was o pomoc, tylko nie osądzajcie mnie od razu... Jestem z dziewczyną jakiś czas, ale od dłuzszego czasu nam się nie układa. Ciągłe kłotnie, sprawdzanie, kontrole, dzwonienie do moich kumpli i wszczynanie awantur. Ja nie dałem jej powodów do tego. Rozmawiałem z nią, prosiłem ale poprawiało się na tydzeiń gora 2 i potem znowu to samo. Postanowiłem się z nią rozstać... tylko nie wiem jak to zrobić. Ona jest neurotyczna, i mega wrażliwa, wszystko bierze do siebie, raz jak zaproponowałem żebysmy zrobili przerwę, przemyśleli wszystko to zagroziła że się zabije.
chciałbym od niej odejść ale tak by ona nic sobie nie zrobiła, bez obwiniania się, bez awantury, z klasą. Bo w końcu byłem z nią, kochałem i sznowałem. Nie chce tego robić przez sms bo to głupie i dziecinne. Ale jak zrobic to tak by ona nie zrobiła sobie krzywdy?

Odnośnik do komentarza
Gość Varadero125

Trudno kogoś kochać skoro ta druga osoba robi wszystko by Cię unieszczęśliwić.... Nie kocham jej, szanuje ale już to co było między nami znikło... teraz to raczej jest szacunek i przywiązanie ale nie takie z uczucia tylko z przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza

to wcale nie jest takie trudne jak myślisz, bo miłość nie zależy od tego czy jest dobrze czy źle.

musisz jej to powiedzieć, bo im wcześniej, tym lepiej. często jest tak, że chcesz z kimś zerwać, boisz się że ta druga osoba sobie coś zrobi, a potem okazuje się, że to tylko przypuszczenia lub gadanie. Ja tak kiedyś miałam, bałam się zerwać z pewnym chłopakiem bo groził że sobie coś zrobi, a kiedy w końcu już to zrobiłam, to wyjątkowo szybko się z tego otrząsnął.
Jedynym wyjściem jest tutaj chyba po prostu spokojna rozmowa o tym co się dzieje itd., i oznajmienie że to nie to, że nie chcesz tak izrywasz. pewnie będzie płacz, ale to raczej nieuniknione.
Zastanów się też nad tym, czy przypadkiem nie ma w tym też Twojej winy, że to wszystko się rozpadło. mogleś zaprowadzić ją do psychologa, jeśli miała aż takie problemy ze sobą, bo zwykła rozmowa raczej niewiele pomaga osobom które mają takie problemy ze sobą, bo chociaż bardzo chcą się zmienić, to nawet nie wiedzą jak to zrobić. samo "zaprzestanie" czegoś po takiej zwykłej rozmowie wcale nie oznacza wyplenienia jakiejś cechy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...