Skocz do zawartości
Forum

Odwrotnie nałożona prezerwatywa a ryzyko ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu byłam z Swoim chłopakiem nad morzem. W chwilach wolnych byliśmy ze sobą bardzo blisko. Zdecydowaliśmy się oboje na to by uprawiać seks. Gdy mój chłopak się podniecił zaczął z jego penisa wydzielać się śluz. Chłopak wyjął prezerwatywę i zaczął ją zakładać. Po chwili zorientował się że zakłada ją inną stroną niż powinien,więc ją zdjął, odwrócił i założył poprawnie. Lecz jednak prezerwatywa mogło być umazana tym śluzem. To był mój pierwszy raz. I błona dziewicza została wtedy przebita. Miesiączka spóźnia mi się już 5 dni. Czy ja mogę być od tego w ciąży??;(

Odnośnik do komentarza

To nie śluz, tylko sperma.
Ile ty masz lat tak z ciekawości? I ile Twój chłopak?
Chryste Panie, ja w wieku 13 lat już to dawno wiedziałam, to strach pomyśleć.....

Co do pytania, to prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży jest ogromne, bo to głupota najpierw dopuścić do wytrysku a potem założyć prezerwatywę...
Z opuźnianiem okresu może być różnie, bo 5 dni to jest tak źle ale tylko jeśli dopiero od niedawna zaczęłaś miesiączkować, chyba, że cykl już zdąrzył się uregulować....To co innego.
Lepiej odczekaj jeszcze jakiś czas i zrób test, a najlepiej idź do ginekologa jak najszybciej.
Jeżeli jesteś w ciąży to po robocie, tabletkę w nagłym wypadku zażywa się w ciągu 72 godz. po stosunku. Jeżeli minął już tydzień, no to nic nie da się już zrobić, chyba że aborcja, jeżeli naprawdę nie chcesz tego dziecka chociaż to jest już zabójstwo.

Odnośnik do komentarza
Gość damian789

Witam. Sprawa wygląda tak, kochałem się ze swoją dziewczyną w okresie, był to jej 2 dzień krwawienia. Doszedłem pierwszy raz w prezerwatywie, zdjąłem ją umyłem penisa w czystej ciepłej wodzie, tzn, brałem wodę i umyłem penisa ręką, dosyć dokładnie, ale tak jak wspomniałem bez mydła. Wytarłem ręce, ale penisa chyba nie wytarłem, a przynajmniej nie dokładnie, ale mokry chyba nie był. Przy zakładaniu prezerwatywy pomyliły mi się strony, więc dotknąłem prezerwatywą żołędzi. Przekręciłem prezerwatywę na drugą stronę i założyłem poprawnie. Jakie są szanse na to, że mogła zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

~damian789
Witam. Sprawa wygląda tak, kochałem się ze swoją dziewczyną w okresie, był to jej 2 dzień krwawienia. Doszedłem pierwszy raz w prezerwatywie, zdjąłem ją umyłem penisa w czystej ciepłej wodzie, tzn, brałem wodę i umyłem penisa ręką, dosyć dokładnie, ale tak jak wspomniałem bez mydła. Wytarłem ręce, ale penisa chyba nie wytarłem, a przynajmniej nie dokładnie, ale mokry chyba nie był. Przy zakładaniu prezerwatywy pomyliły mi się strony, więc dotknąłem prezerwatywą żołędzi. Przekręciłem prezerwatywę na drugą stronę i założyłem poprawnie. Jakie są szanse na to, że mogła zajść w ciąże?

Witam!
W opisanym przez Pana przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie powinien mieć Pan zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie ponieważ pierwszy raz z kobietą uprawialiśmy seks lecz szybciej doszedłem a ona nic dlatego chcieliśmy jeszcze raz ale gdy zakładałem prezerwatywę to przez przypadek odwrotnie ale tylko nałożyłem czubek jej, zaraz odwróciliśmy ją na odpowiednią stronę i uprawialiśmy znów seks. I moje pytanie, czy może zajść w ciąże po dotknięciu tych płynów wcześniej co zostały na moim penisie przy 1 stosunku na drugiej prezerwatywie odwróconej ?
Mam nadzieje że opisałem to zrozumiale. Czekam na odp. jak najszybciej. Dziękuje Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Wielka Mi
miałeś wytrysk ? piszesz że skończyłeś przed partnerką...

miałem przed partnerką, dlatego chcieliśmy jeszcze raz i odczekaliśmy trochę czasu i znów tylko że na penisie miałem takie obślizgłe i gdy nakładałem prezerwatywę to odwrotnie przez przypadek i dotknęło trochę penisa dziubek prezerwatywy i potem normalnie założyłem i tą prezerwatywą znów stosunek odbyłem z partnerką

Odnośnik do komentarza

Arti941994
Lecz spermy nie było, był taki obślizgły przed włożeniem 2 prezerwatywy

Ta wydzielina moze zawierać plemniki zdolne do zaplodnienia.Zwlaszcza ze zaraz potem znowu doszlo do stosunku.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Danieeel

22.02 uprawiałem seks ze swoją dziewczyną okres jej się skończył 19 lub 20.02 było ciemno i pomyliłem strony gumki ale odwróciłem i wytarłem gumkę co jedynie mogło zostać tam trochę śluzu ale nie jestem pewny no i ona wczoraj mi napisała że boli ją brzuch z lewej strony i chciało jej się wymiotować czy ona jest w ciąży czy może przeziębiła jajniki czy może co innego czy to na pewno ciąża w takim krótkim czasie się ujawnia dla tego pytam bo przeczytałem że jak jajeczko się zagnieżdża to boli brzuch i dla tego się boje nie ma jak zrobić testu ma 15 lat proszę mi pomóc bo oszaleje :(

Odnośnik do komentarza

Razem z partnerką Uprawialismy seks prezerwatywa była założona poprawie .po skończonym stosunku wywalilismy ja poszliśmy na znajomego na około gdzie wróciliśmy do domu partnerka zabawila się penisem dokładnie ustami po czym zaczęła zakładać prezerwatywe. Pomyliła strony poczym odwróciła ją i doszło jeszce raz do stosunku czy mogła zajść w ciążę pomocy bo się straszne denerwuje

Odnośnik do komentarza
Gość Mężczyzna 19 lat

Witam! Ostatnio podczas odbywania stosunku założyłem prezerwatywe na odwrotną stronę, lecz dociągnąłem tylko poniżej główki penisa. Od razu zmieniłem stronę. Czy w takim wypadku grozi ciąża? Dodam, że przed ejakulacją, wyjąłem penisa i "skończyłem" na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem

ubieglej nocy uprawialem seks z dziewczyna,bylo ciemno,probowalem zalozyc prezerwatywe na "lewa" strne (lecz nie zalozylem jej),po chwilli sie zoorientowalem i zalozylem ja na wlasciwa strone,jaka jest szansa na ciaze??
Nie wiem czy byl plyn na czlonku szczerze mowiac,a jesli byl to co wtedy ?

Odnośnik do komentarza

źle założoną prezerwatywę należy wyrzucić, i wziąć nową i tą założyć poprawnie :) To tak na przyszłość.
A tak to musicie poczekać, czy dziewczyna dostanie okres czy nie. Jeśli się stresuje może jej się okres opóźnić. Jak się spóźni tydzień lub dwa zróbcie test i będziecie wiedzieć czy zaszła w ciąże czy nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek54321

Witam niedawno miałem swój 1 sex z partnerką. Jako zabezpieczenie użyliśmy prezerwatywy i wszystko przebiegło bez problemu, prezerwatywa nie pękła. Tylko jest jeden problem bo w czasie zmiany/ zakładania prezerwatywy obróciłem ją w złą stronę i dotknąłem zewnętrzną częścią mojego członka następnie ją obróciłem i nałożyłem jak należy. Następnie kilka razy poprawiałem prezerwatywę dotykając czubka rękoma co mogło usunąć preejakulat ale chodzi mi jaka jest szansa że taka mała ilość może wywołać ciążę ? proszę o pomoc i odpowiedź z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...