Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 10 kg w tydzień?


Gość ol...99

Rekomendowane odpowiedzi

10 kg w tydzień to stanowczo zbyt dużo! Już pomijam Twój wiek, odpowiednie tempo chudnięcia to od 0,7 do 1 kg. Taka utrata wagi była by zbytnim obciążeniem dla Twojego organizmu. Mogła by doprowadzić do powstania groźnych niedoborów i chorób z nich wynikających. W Twoim wieku są nie wskazane drastyczne diety odchudzające, rozwijasz się cały czas, wchodzisz w okres dojrzewania i dlatego potrzebujesz ciągłych dostaw substancji odżywczych, witamin i minerałów.
Jeżeli chcesz się wymodelować swoją sylwetkę to zacznij uprawiać jakiś sport. Bądź bardziej aktywna, biegaj, skacz na skakance czy jeździj na rolkach. Nie potrzebujesz nic więcej, ponieważ Twoja waga jest prawidłowa.

Odnośnik do komentarza

ja kiedys dużo i szybko schudłam, jadłam brązowy ryż na obiad i makarony ryżowy i sojowy , chleb razowy tylko , nie słodziłam herbaty , nie piłam kawy , jadłam gotowane piersi z kurczaka , duzo sałatek, na kolacje soki warzywne, na śniadanie robione musli z kefirem, herbaty zielone i czerwone , woda mineralna , ze słodyczy tylko robiona goraca czekolada : mleko sojowe -rozpuszczona gorzka czekolada i miód, ziemniaki tylko w mundurkach z twarożkiem, jak najmniej soli w diecie.
schudłam około 6 kilo w miesiąc

Jednak obecnie staram się bardziej modelować ciało oraz utrzymać wagę bo jest idealna. Dziewczyny polecam elektrostymulacje, chodzilam oraz jestem bardzo zadowolona z rezultatów.  W Krakowie warto jest zapisać się tutaj:

https://www.intime20.pl/

Dopasują Wam odpowiedni trening. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...