Skocz do zawartości
Forum

Wrażliwość męskich piersi


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno to nazwać problemem, ale czy faceci tak mają? Czy to nie czyni ich mniej męskimi, skoro wrażliwość na bodźce sprowadza się nie tylko do penisa.

U mnie jest tak, że w momencie kiedy dziewczyna pieści językiem moje piersi a dłonią penisa, wytrysk dosłownie przychodzi po... 1 minucie.

Czy wasi TŻ też tak mają? Czy może na tego typu pieszczoty w ogóle nie reagują a może jak do tej pory po prostu im tego nie zaproponowałyście?

No i ogólnie. Skoro tak silnie reaguję to czy mogę mieć dużo bardziej wrażliwe sutki niż niejedna kobieta?

Jeżeli można pytanie kieruję również do eksperta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No popatrz. Wiesz, ja nie wiedziałem, że zakładając damską bieliznę można szybciej dojść. Wiesz, zasadniczo podczas seksu jestem nagi. No ale skoro zadałeś mi takie a nie inne pytanie, to znaczy, że masz na tym polu pewne doświadczenie. Tyle, że moim zdaniem kiedy będziesz miał już na sobie damskie majteczki to nie zapomnij wpiąć w nie metalowe kółeczka.

Odnośnik do komentarza

A co tu jest do rozumienia? Twoje zdanie było bardzo jednoznaczne - pisałaś, że Twoim zdaniem większość facetów ma wrażliwe sutki.. To zapytałam - czy opierasz tę tezę na własnych badaniach... Ja doskonale rozumiem tę wypowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej ani troche jej nie rozumiesz kochana, bo ja nic takiego nie napisałam, że to jest MOIM ZDANIEM :)
A jeżeli nawet napisałabym tak kierując się własnymi jak ty to nazwałaś ,, badaniami " to to nie jest twój interes, jasne? :) i nie wkraczaj w moje życie seksualne :)

Oparłam tę tezę na badaniach międzynarodowych, sam Michael Bouchard potwierdził, że typowy mężczyzna uwielbia pieszczoty sutków bo w brodawkach sutkowych mężczyzn znajdują się niezwykle wrażliwe zakończenia nerwowe tak samo jak i u kobiet.

Jeżeli ty nie wiesz takich rzeczy, to to nie jest mój problem, tylko twój skarbie :)
Najwyraźniej trzebabyło ci to wytłumaczyć, więc prosze bardzo, czegoś jeszcze nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...