Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz a ciąża


Gość ss...ra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość needed123

Do Anna12346:
Aniu wczoraj byłam ginekologa..niewiele mógł mi powiedzieć bo jest za wcześnie by stwierdzić coś konkretnego..powiedział mi,że miałam już miesiączke pod postacią tych kilku dniowych dość obfitych krwawień..generalnie jestem trochę spokojniejsza,ale mimo wszystko obawiam się ciąży..jak myślisz jakie może być prawdopodobieństwo,że zaszłam?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Według mnie nie zaszłaś. Mieliście prezerwatywę z którą nic się nie stało. To krwawienie to mógł być po prostu uraz mechaniczny skoro mówisz że partner delikatnością nie grzeszył. Zrobiłas ten test??? Jaki wynik, po takim czasie możesz też zrobić bete wtedy będziesz miała pewność

Odnośnik do komentarza
Gość needed123

Zrobiłam test..było to 8 dni po stosunku..więc nie wiem czy nie za wcześnie,ale już nie byłam w stanie dłużej czekać..był to dobry, droższy,czuły test..wyszedł negatywny..przez ostatnie 2 tygodnie schudłam 4kg, ale to raczej ze stresu..ginekolog wywnioskował,że te krwawienia(dość obfite) były moją miesiączką..(kochałam się 4 dni przed okresem) i gin mówił,że częste jest,że po stosunku możemy dostać wcześniej..a bete zrobie w przyszłym tygodniu..to będzie jakieś 18 dni po stosunku,więc powinien być wiarygodny..

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam dość bardzo nurtujące mnie pytanie, czy mogę być w ciąży w momencie gdy mój partner był tylko chwilę we mnie 3-4 razy się poruszył dodam że byłam dziewicą i wtedy mnie zabolało a potem leciała mi krew dwa dni ale tak lekko, wyczytałam że u niektórych kobiet to normalne. Ostatni okres dostałam 10 maja i powinnam teraz dostać około 6 czerwca i odchodzę od zmysłów czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę, bardzo się tym denerwuję.

Odnośnik do komentarza

Cześć mam prawie17lat niedawno przeżyłam swój pierwszy raz z moim chłopakiem.Jednak zrobiliśmy to pod wpływem emocji i nie zabezpieczyliśmy się boję się że mogę jednak być w ciąży choć chłopak twierdzi że nie jest to możliwe.Stosunek trwał krótko,po wytrysku doszło na zewnątrz,sperma spływała po moim ciele.Pierwszy dzień okresu był 1lipca.mam nie regularne miesiączki.pomocy boję się:(

Odnośnik do komentarza

witam, mam pytanie.
w niedziele przezylam swoj pierwszy raz. biore tabletki, w ten dzien wzielam ostatnio 21, dodatkowo zabezpieczylismy sie prezerwatywa I partner nie doszedl we mnie. tabletki biore regulrnie, moj najwiekszy poslizg czasowy to 1.5 h. mam wec pytanie czy jest mozlwa ciaza? troche sie obawiam bo wyczytalam ostatnio ze produkty spozywcze zawierajace blonnik oslabiaja dzialanie tabletek. czy takie zabezpieczenie jest wystarczajace. bardzo prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja199

pragnę dodać, ze ten blonnik jadlam troche nieswiadomie gdyz nie mialam pojecia o jego wplywie na moje tabletki. mam wiec jeszcze 1 pytanie ile musialabym zjesc takich produktow zeby on znacząco wpywal na tabletki? nie moge czuc sie jednak bezpieczna w 100 procentach? a z konsultacji chetnie skorzystam, dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Spędza mi sen z powiek temat domniemanego zajścia w ciążę. Otóż 17 sierpnia przeżyłam swój pierwszy raz, z zabezpieczeniem prezerwatywą, wydaje mi się, że do wytrysku nie doszło ponieważ odczuwałam ból i nie chciałam kontynuować, tydzień po przyszedł okres i trwał tyle co zwykle czyli ok 7 dni. Później już nie doszło do kolejnych zbliżeń jednak boję się, że do pochwy mogły zostać wprowadzone plemniki podczas jednej nocy. Jednak 3 dni temu, czyli 16 dni po poprzedniej miesiączce wystąpiło znowu krwawienie i wygląda jak normalna krew miesięczna. Pojawienie się obecnego okresu jest ok 10 dni przed terminie, podejrzewam, że może być to spowodowane alkoholem, który piłam w noc wystąpienia obecnej miesiączki. Czy mam powody do obaw i powinnam po tej miesiączce wykonać test, czy wystąpienie tych dwóch krwawień jest prawie pewną gwarancją, że do zapłodnienia nie doszło?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak już jest taki temat to ja też się zapytam, mam często mdłości ale nie wymiotuję, chodzę przynajmniej z 8 razy dziennie do toalety, boli mnie jeden jajnik, ale natomiast nie bolą mnie piesi. Czy to mogą być objawy ciąży? a dodam że mam podwyższoną temperaturę pochwy. Okres powinnam dostać 18 września, tak wynika z kalendarzyka. Ale owulację dostałam 7 września więc z tego wynika że okres powinnam dostać 21 września. 7 września bawiłam się z chłopakiem później on wszedł we mnie ale wytrysk był na mój brzuch.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat i niedawno uprawiałem seks ze swoja dziewczyna. Nie zabezpieczalismy się, bo to w sumie były moze 2 minuty moje członka w jej pochwie. Po prostu chcieliśmy spróbować. Oczywiście nie doszedłem w niej. Jednak okres spóźnia się jej juz ponad 7 dni i bardzo się boimy. Dodam, iż w tamtym miesiącu strasznie bolał ja brzuch (przed stosunkiem). Był tak intensywny, ze wylądowała w szpitalu, jednak niczego nie stwierdzono. Czy jest możliwe, ze jest w ciąży pomimo tego, ze nie doszedłem w niej? Prosze o szybka odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...