Skocz do zawartości
Forum

Bardzo silne ataki agresji w nerwicy


Gość Bożeena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bożeena

Mój brat leczy się nerwiće już 4 rok. Wszystko byłó już w miarę dobrze ale ostatnio nasilily się ataki agresji. Pojawiają się wtedy kiedy nie może dać sobie z czymś rady, albo coś nie idzie po jego mysli. Wtedy zaczyna się od kłotni a kończy na rękoczynach. Ostatnio rzucił się z pięściami na mojego drugiego brata, naszczeście udało nam się go uspokoić i jakoś obezwładnić. Innym razem dostał szalu wytłuk wszystkie talerze które staly na suszarce. Podczas takich ataków traci nad soba kontrolę. Co robic? Czy to siękwalifikuje do leczenia w zakladzie zamkniętym. Brat ma 24 lata, nie pracuje.

Odnośnik do komentarza

Witam odpowiem ci tak ja też miałam takie ataki i poszłam do psychiaty oraz psychologa,ten piewszy zastosował leki które pomogły mi sie wyciszyć.Zaś psycholog uzmysłowił mi że tym postępowaniem ranię najbliszych i to nic nie daję teaz wolę wyjść i nie niszczyc niczego ani ranic nikogo,Twój brat musi to sam zrozumieć ,moim zdaniem porozmawiaj znim i niech spróbuje isc do lekarza.Piszę to z własnego doświadczenia,życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...