Skocz do zawartości
Forum

Czy dziewczyna paląca papierosy może być seksowna?


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście do palaczy nic nie mam - skoro wyniszczają swój organizm na własne żądanie - ich sprawa. Nie lubię dymu papierosowego i z pewnością całowanie faceta, który pali dla niepalącej jak całowanie palącej kobiety przez niepalącego mężczyznę niekoniecznie jest jak żucie gumy orbit ;) Ale nie uważam, żeby miało to wpływ na seksapil. To chyba kwestia gustu i zachowania się podczas palenia :)

Odnośnik do komentarza

Nawet żulietta potrafi przechylić butelkę z gracją ;)

A tak na poważnie...to palenie raczej nie przeszkadza w byciu seksi zarówno mężczyznom jak i kobietom.
Niektórzy dla większej elegancji palą te cienkie papierosy ( u mnie się je pedałki nazywa )

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

no...bo co innego jak się pali od czasu do czasu, a co innego jak się jest nałogowym palaczem u którego już z wszystkiego ciągnie dymem. Ja nie cierpię, po prostu nie znoszę i nie wiem co jeszcze papierosów bo moi rodzice cały życie jarają wszędzie i o każdej porze. Jak byłam mała to palili w domu i ludzie się mnie pytali czy palę i się krzywo na mnie gapili, tak ode mnie waliło. Wstyd normalnie kogoś do domu przyprowadzić było. Potem już zawzięłam i wprowadziłam swoje zasady, że w domu i moim samochodzie definitywny zakaz palenia. chociaż to poskutkowało, chociaż szczerze mówiąc, ciuchy czasami jak z prania ze strychu ściągam to i tak mi śmierdzą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...