Skocz do zawartości
Forum

Dieta odchudzająca dla 12-latki z nadwagą


Gość ag...32

Rekomendowane odpowiedzi

mam 12 lat i nazywam się agata waże 75 kilo przy wzroście 160 cm chcę schudnąć przynajmniej 20 kg bo wszyscy się ze mnie śmieją prosze o pomoc nie chce już cierpieć gdy prubowałam nic nie jeść to bardzo źle sie czułam odchudzałam się ale shudlam tylko 1 kg prosze o odpowiedź Agata

Odnośnik do komentarza

Głodzenie się nie jest sposobem na odchudzanie. Bardzo źle robiłaś. Jeśli chcesz schudnąć powinnaś jeść mniej a częściej, czyli mniej więcej 4-5 małych posiłków w regularnych odstępach. Jedz dużo warzyw, unikaj za to spożywania słodyczy, fast foodów i kolorowych napoi gazowanych.Jeżeli nie masz wpływu na to co jesz to poproś rodziców aby nakładali Ci mniejsze porcje. Staraj się także nie podjadać pomiędzy posiłkami, ponieważ będzie wprowadzać dużo kalorii do swojej diety. Jeśli masz ochotę coś przegryźć coś pomiędzy posiłkami zjedz jakieś warzywo np marchewkę, albo wypij szklankę wody.
Do tego musisz zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Poświęć godzinę dziennie na ćwiczenia oraz raz dziennie wyjdź na 30 minutowy spacer szybkim tempem. możesz zamienić spacer na jazdę na rowerze, pływanie czy jazdę na rolkach. Jeśli zapiszesz się na basen to ćwicz w dni w które nie masz zajęć.

Odnośnik do komentarza
Gość kikusia 16

Zastosuj 6weitera i jedz 5 razy w ciągu dnia małymi porcjami na drugie śniadanie zjedz owoc warzywo lub coś lekkiego a na podwieczorek jakiś jogurt lub sałatkę ale nie przesadzaj ze śmietaną pij wodę i herbaty nie jedz słodyczy fast food ani nie pij słodkich i gazowanych napojów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...