Skocz do zawartości
Forum

Bolesny pierwszy raz


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i 2 miesiące temu " przeżyłam " swój pierwszy raz - nie pełny pierwszy raz. A mianowicie podczas penetracji wszedł tylko napletek ; x Wiedziałam, że będzie ciężko, ale że aż tak to nie. Mój chłopak próbował wepchać penisa dalej, ale za każdą próbą się nie udawało i na dodatek strasznie mnie bolało. Po kilku minutach zrezygnowaliśmy z tego. Oczywiście zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Nie było krwi ani nic. Pozycja była " po Bożemu ". Kilka dni temu zdecydowaliśmy się spróbować jeszcze raz... tym razem w pozycji " na jeźdźca ". I znowu było tak samo ; x Wchodził tylko napletek, starałam się wepchać penisa na siłę, ale strasznie mnie bolało. Czułam jakby mi się pochwa rozrywała. Po bodajże 5 minutach w końcu wszedł. Przy każdym moim ruchu bolała mnie pochwa. Niestety wtedy nie byliśmy przygotowani na sex i nie mieliśmy przy sobie prezerwatywy. Więc zastosowaliśmy stosunek przerwany. Mój chłopak wyjął sporo przed. Po wyjęciu nadal bolała mnie pochwa i to z kilka dobrych godzin. Przez następne 2 dni strasznie bolał mnie prawy jajnik. Bolał mnie tak jak zawsze przed miesiączką ; x Nie wiem czy to jest normalne, więc mam pytanie... Czy ktoś miał podobnie jak ja ? Czy w końcu będę mogła czerpać przyjemność z sexu ?

Odnośnik do komentarza
Gość kornelia.

To dosyć standardowe objawy przy pierwszym razie, poczekaj tydzień lub dwa aż błona dziewicza do końca się wygoi -o ile jesteś pewna że nastąpiło jej całkowite przerwanie- to nie będzie już boleć.

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

zgadzam się... :) musisz być wilgotna,żeby penis śmiało mógł wejść...jeśli mimo podniecenia dalej twoja pochwa jest sucha to zastosuj jakieś lubrykanty (wazelina itp.) no i powodzenia :) każdy następny raz będzie przyjemniejszy :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z dziewczynami ;)

Pierwszy raz nie zawsze jest trudny ale zazwyczaj jest ciężko. Acha też ma racje, może gra wstępna była zbyt krótka albo mało ,, intensywna '' ? Następnym razem spróbujcie trochę dłużej czy tam intensywniej się popieścić. Jak będziecie mieli ochotę na seks, ale jajnik czy pochwa będą cię boleć to nie zmuszaj się i poczekaj aż przejdzie. Z czasem będzie lepiej i będziecie czerpać przyjemność :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...