Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość rozdziedziczona

Skutki masturbacji ogórkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rozdziedziczona

Witam, piszę bo mam pewien dylemat. poniewaz ostatnio masturbowalam sie ogórkiem,czy przez to stracilam dziewictwo? Dosyć dużo włożyłam. rozżalona 15..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli błona dziewicza została przerwana ( a raczej mało prawdopodobne żeby nie była ) to tak.

Oczywiście technicznie rzecz biorąc bo ja wiążę utratę dziewictwa z czymś więcej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rozdziedziczona

Panno rrrr jeśli nie masz nic sensownego to powiedzenia to nie mów. Mam juź 15 i wiem co i jak, tylko to pytanie postawilam bo nigdy z chlopakiem sie nie kochalam, i jesli ktos zapyta a ja powiem ze jestem dziewica, a przy stosunku wyjdzie ze nie. Wiec wole sie upenic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Achaa

a wy jak zwykle wierzycie w takie głupoty, a ktoś się z was nabija. Mam siostrę prawie w tym samym wieku i uwierzcie mi, nastolatki nie są aż tak głupie w tych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Acha a skąd wiesz, że wszystkie ?
Niektóre mają małe doświadczenie, a może nawet i bardzo małe, a niektóre wręcz przeciwnie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Achaa

nie chodzi o doświadczenie, a o wiedzę. To już nie te czasy, że dziewczyny w tym wieku nie mają pojęcia co do czego służy itd. Mam siostrę i znam jej koleżanki więc dobrze wiem. Sama w tym wieku też takie rzeczy wiedziałam. Już nawet małe dzieci mają jako takie pojęcie, że np dzidziusie to się biorą z miłości dwojga ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~rozdziedziczona • 23.07.2012, 22:22 •zgłoś nadużycie

Panno rrrr jeśli nie masz nic sensownego to powiedzenia to nie mów.

rozdziedzicona a mozna tu cos madrego napisać? wez sie stuknij w główke bo głupota osiagnela apogeum. Urodzisz kisoznego ogóra i jak juz jestes rozdziewiczona a nie rozdzieczona, idz troluj wśród mało bystrych 13stek

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ona się nie pyta czy przez to zaszła w ciążę...
Co do dziewictwa to nawet jeśli dojdzie do przerwania błony podczas stosunku to nie zawsze są tego dowody w postaci krwawienia.
Jakie skutki oprócz tego, że zniszczylaś ogórka, to co najwyżej możesz mieć podrażnienia i jakieś infekcje bakteryjne albo grzybicxzne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamamuminka

dobra, już mi przeszło, teraz mogę coś napisać...tak na serio to nie przyzwyczajaj się do dużych gabarytów, bo w przyszłości możesz mieć problem z satysfakcją seksualną...przeciętny penis jest mniejszy od ogórka, chyba,że robisz to ogórkiem gruntowym hehe :) i raczej nie wkładaj ogórka z powrotem do lodówki, bo jak rodzinka zje mizerię to słabo będzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JuliaSCS

Kuźwa jak ja to czytałam to lałam ze śmiechu haha.
Eem jestem nowa jbc więc się witam. Hejka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kornelia.

Skutkiem jednorazowej masturbacji ogórkiem jest atrofia mózgu ;] Polecam nabyć wibrator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość idia

ten zatkany sedes to mamymuminka było...Tiara ty mi nie dorzucaj bo my sie znamy i lubimy jak pisze pod innym nickiem:) temat celowo był ponizej poziomu żeby wzbudzic kontrowersje. cel nie osiągnięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamamuminka

no ja w każdym bądź razie w tym wątku nie miałam na myśli nic co ma związek z sedesem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wrrrrr

hahah co za idiotka maasturbuje sie ogorkiem! zgadzam sie z tym zeby sobie wibrator nabyła;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewna 19latka nie chcąc narobić sobie wstydu przed chłopakiem,że jest dziewicą,upchała sobie kawał kaszanki do pochwy...więc mnie już takie rzeczy nie dziwią :x

Wibratorem to ja bym jej radziła,ale postukać się po łbie

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość idia

mix watku z podcieraniem pupy w którym się udzielałas plus mizeria z ogórka;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...