Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w nosie


Gość martakolakow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martakolakow

Hej mam 18 lat i chciałabym zrobić sobie kolczyk w nosie jednak nie mam jakiegoś malutkiego noska.. co sądzicie> Czy do kolczyka w nosie trzeba mieć bardzo mały noc??
na dniach mogę wstawić zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze by było gdybyś wstawiła zdjęcia noska bo jak tu już Złośliwa wspomniała lepiej wygląda na małym :)
Ale powiem Ci od razu że każda ,,dziurka" niezależnie od tego która częśc ciała jest przebijana może ponosić za sobą wszelkie konsekwencje...
Ja np. spotkałam się z takim przypadkiem, gdzie dziewczyna po zrobieniu kolczyka w nosie straciła węch.

Odnośnik do komentarza

Trafiłam tu przez przypadek i widzę, że temat świeży, więc postanowiłam wtrącić swoje trzy grosze :) Moim zdaniem masz bardzo ładny nosek i naprawdę będzie Ci pasował :) Ja sama mam kolczyk i też się zastanawiałam, pytałam znajomych itd. Co mogę powiedzieć od siebie (mam kolczyk ponad pół roku), zrób tylko w miejscu, gdzie wykonują piercing igłą (słyszy się o dziewczynach, którym przekuwa kosmetyczka pistoletem!). Musisz się też liczyć z tym, że trzeba o niego trochę dbać, czyścić okolice przez jakiś czas Octeniseptem i nie można nim kręcić brudnymi rękoma, bo możesz podrażnić kanał przekłucia i może Ci się zrobić ziarnina. Ja tak miałam, dostałam kataru i ciągle coś tam ruszałam i zrobiła mi się, a potem powracała. Ale wyleczyłam ją papką z aspiryny i soli fizjologicznej, nie dotykam go za bardzo i nie powraca.
Ja wyszłam z założenia, że zanim pójdę do pracy, zestarzeję się, to spełnię swoje małe marzenie ;-)
Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...