Skocz do zawartości
Forum

Higiena osobista a seks oralny


Gość Arwena__

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arwena__

Mam taki dylemat, przepraszam jeśli głupi ale muszę się tym podzielić bo mnie to trochę zastanawia.
Czy faceci wycierają penisa po oddawaniu moczu papierem?
Bo o ile wiem, to nie tylko "strzepują", więc nie zniechęca Was to, że cąły dzien się nie myją, chodzą z brudnym penisem po moczu i chcą seksu oralnego? Bo przecież nie każdy leci do łazienki przed seksem zwłaszcza spontanicznym.

Odnośnik do komentarza

również uważam ze to jest okropne. kiedyś to wogóle brzydzilam sie wziąć penisado ust, no ale teraz to już mi przeszło. jesli facet nie ma możlowości się umyć przed oralem, to powinien nosić przy sobie chociaż jakieś mokre chusteczki do higieny intymnej , bo to jest obrzydliwe zeby brać do ust takiego brudnego!

Odnośnik do komentarza

mezczyzni są leniwi, oni nie pojda do ubikacji tylko beda wystawiac fujary pod smietnikiem czy brama, nie podetra sie tylko strzepia i do gaci i majtasy tez pewnie na 2 strone zakladaja jak juz sie schodza. znam wielu facetow i wiekszosc to brudaski

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

A mnie zawsze zastanawiało jak facet może wyjść z łazienki i iść prosto do kuchni, żeby coś zjeść :)
Koleżanka opowiadała, że widziała ostatnio taki film ;)
Niby nigdy nic ale jednak pokazali, że faceci tak robia ;)
I jeszcze było wspomniane, że koleś nie tracił czasu na 'zbędne' mycie rąk...:)

Odnośnik do komentarza

no tak wychowanie jest najważniejsze.
ale ja nadal nie mogę pojąć jak można nie wykonywać podstawowych rzeczy.. podstawa higieny o matko boska!
ja to nawet jak ide się załatwić to czasem myśle o czymś kompletnie innym, a potem sie zastanawiam czy umyłam ręce- wychodzi na to że umyłam. to jest norma, nawyk, ja nawet niejdalnej rzeczy bym nie dotkneła bez umycia rąk...

Odnośnik do komentarza
Gość czysciuchy

Ooo mój Boże co wy mowcie.wymiotowac mi się chce jak to czytam.macie racje z tymi facetami brudasami.i właśnie dlatego mieszkam za granica i jestem z pewnym sexi mezczyzna i nawet nie myślę o polskich brudasach!!! Mój jest najczystszym mężczyzna na świecie hehe i robi wszystko to co wy byście chciały żeby faceci robili.dziewczyny zmiencie facetów na zagranicznych czysciuchiw.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem z kim wy się zadajecie?
Ja nie rozumiem po co jesteście z brudasami i skąd macie takie towarzystwo?
Ja nie mam z tym problemów , a jeśli miałbym koleżanki "pachnące tam rybą" dałbym sobie z nimi spokój zarówno z przyjaźnią z nimi jak i nie podnieca mnie myśl o pannie która nie dba o higienę i ja miałbym się z nią kochać lub robić minetkę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...