Skocz do zawartości
Forum

Jak wyglądać jak Nicole Scherzinger?


Gość an...da

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Mam na imię Ania.. mam 14 lat i ważę około 47 kilo. Mam grube uda i kolana, oraz pulchny brzuch. Czasem jem śniadanie, czasem nie.. Jak już to w ciągu dnia zjem kanapkę z szynką, lub serem.. Obiady jem niecodziennie, ponieważ nie zawsze mam ochotę .. Bardzo chciałabym wyglądać jak Nicole Scherzinger, co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie podałaś wzrostu więc nie wiem czy Twoja waga jest prawidłowa czy nie. Z siatki centylowej wynika, że Twoja waga jest prawidłowa, niestety nie można jej odnieś do wzrostu.
Po drugie to bardzo źle, że nie jadasz śniadań, ponieważ śniadanie pełni bardzo ważną rolę w naszym jadłospisie. Pobudza ono metabolizm, daje na siłę na poranek i przedpołudnie. Tak samo jest z obiadem, powinnaś jeść regularnie 4-5 posiłków o mniej więcej stałych porach. To wyreguluje pracę Twojego układu pokarmowego i przyspieszy metabolizm.
Po trzecie Nicole Scherzinger jest piosenkarką i tancerką, która bardzo dba o swoje ciało. Spędza po kilka godzin na siłownie, ma sztab specjalistów od wizerunku i od pilnowania by zawsze wyglądała pęknie. Dodatkowo jest ma ona korzenie hawajskie i filipińskie gdzie kobiety mają inny typ sylwetki niż kobiety z Europy. Po za tym, pamiętaj, że większość jej zdjęć, teledysków jest retuszowana, obrabiana w Photoshopie, więc to co widzimy jest rożne od tego jaka jest na co dzień

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze marzylam o takiej jędrnej pupie ale same zabiegi okazały się niewystarczające. Pomogła mi seria zabiegow VelaShape III. Miałam chyba 5 zabiegów raz w tygodniu. Do tego racjonalna dieta, sport i efekty są bardzo ładne. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...