Skocz do zawartości
Forum

Tabletka 72 h PO po pettingu


Gość zara123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

6.07 z moim chłopakiem uprawialiśmy petting: on był nago, ja miałam na sobie majtki. Kilka razy pocieraliśmy się naszymi narządami rodnymi. Trwało to stosunkowo krótko i staraliśmy się być ostrożni. Jednak jestem pewna, że miałam wówczas dni płodne: byłam w czasie owulacji lub tuż po niej. Mam regularne cykle, a owulację rozpoznaję po śluzie. On nie miał na 100% wytrysku, ale wystąpiła niewielka ilość preejakulatu. Po 17 godzinach wzięłam tabletkę ,,po'' escapelle. Jak na razie nie mam żadnych skutków ubocznych, śluz -żółtawy i wodnisty. Dodam, że jestem dziewicą. Czy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest minimalne albo zerowe? Bardzo mnie to stresuje, mam 19 lat i niedawno dostałam się na studia... Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź, już troszkę mi lepiej:) Obawy były, bo bardzo dużo się naczytałam o dziewicach w ciąży, o właściwościach preejakulatu, również ginekolog u którego byłam po receptę na tabletkę powiedział, że prawdopodobieństwo raczej jest . Ponadto przeczytałam, że tabletka ,,po'' w czasie owulacji i już po niej , nie jest tak skuteczna jak napisane jest w ulotce

Odnośnik do komentarza
Gość lycha666

Podpinam się pod temat.
W trakcie miesiączki uprawiałam petting z chłopakiem i możliwe jest, że sperma w jakiś sposób przedostala się w okolice pochwy (chociaż staraliśmy się uważać, dbając o higienę, zawsze myłam ręce po kontakcie, aczkolwiek obawiam się, że mogła spłynąć z mojego brzucha i dotrzeć do pochwy). Na dodatek zawsze używałam tamponów. Były to ostatnie dni miesiączki (4-5 dzień), próbowaliśmy też współżyć (zawsze w prezerwatywie!), ale odczuwałam silny ból i dyskomfort, więc przerywaliśmy przed wytryskiem. Jestem teraz 4 dni przed spodziewaną miesiączką, temperatura po okresie wahała mi się w okolicach 36,5, wczoraj nagle skoczyła do ok. 37 i waha się teraz od 36,8 do 37,3. Mam nabrzmiałe piersi, ale nie bolą tak bardzo, jak zwykły boleć przed miesiączką. Jeśli chodzi o śluz, również nie jest go za wiele. W międzyczasie miałam delikatne bóle jajnika (przed spodziewaną owulacją), mdłości, uczucie pełnego brzucha, silne parcie na pęcherz. Współżyliśmy również w dniach płodnych, ale zawsze z prezerwatywą, zawsze szczelną.
Czy istnieje możliwość, żebym była w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość anusia444

Chcialabym się dowiedzieć, czy tabletka escapelle jest tak samo skuteczna przed jak i w trakcie i po owulacji. Tabletkę wzięłam po 17 godzinach, nie było pełnego stosunku w pochwie, a także partner nie miał wytrysku( petting). Było to w dzień przed owulacją, lub w jej trakcie. Po zażyciu tabletki nie mam żadnych objawów ( zażyłąm 3 dni temu) . Czy w razie zapłodnienia tabletka zadziała?

Odnośnik do komentarza

Wiesz musiala by splynac bardzo gleboko do pochwy zeby doszlo do czegos wiec w to watpie,jesli wspolzylas z prezerwatywa i nie doszlo do wytrysku w pochwie to nie mozesz byc w ciazy,co do temp i objawow jakie opisalas to kazda kobieta w kazdym czasie przechodzi wszystko inaczej przed okresem czasem wszystko boli,czasem nie na to nie ma reguly zalezy to od stresu od diety ,samopoczucia itd,jesli nie dostaniesz okresu lub bedzie ona bardzo skapa wtedy zrob test dla pewnosci ale po twoim opisie mysle ze jest dobrze i niema sie czym martwic :)

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

1. nie musi działać bo ryzyko ciąży jest 0 nie wiem po co brałaś
2. ona działa jest mega skuteczna bo jest bardzo silna dawka hormonow ale w chwili zaplodnienia jak juz doszlo do zaplodnienia to sprzyja dziecku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...