Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie cewki moczowej


Gość Fiesta86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fiesta86

Witam,
Podczas masturbacji - i tylko wtedy- boli mnie cewka moczowa. O jakim schorzeniu może to świadczyć i dlaczego nie boli przy oddawaniu moczu ? Objawy zauważyłam po raz pierwszy podczas kuracji zapalenia pochwy maścią C l o t r i m a z o l u m, wcześniej nie występowały. Brałam F u r a g i n ę, nie zadziałała, czym innym mogę to leczyć ?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Kiedy robiłaś sobie ostatnio badanie moczu?? Czy robiłaś posiew moczu, i pochwy??
Leki, które stosowałaś mogły być nieskuteczne, jeżeli nie wiesz jaki patogen wywołał objawy zapalenia.
Dodatkowo, Twoje objawy mogą wynikać, nie tyle z zakażenia, a ze zbyt częstego lub/i mocnego masturbowania się.
Pamiętaj aby zawsze myć ręce przed masturbowaniem.
Najlepiej, jeżeli odwiedzisz ginekologa, ponieważ w ramach porady internetowej nie jestem w stanie Ci więcej pomóc;) Masz jeszcze jakieś pytania??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość Fiesta86

Mam jedno pytanie : czy posiew moczu i posiew z pochwy są refundowane przez NFZ ? Bo dotąd spotkałam się jedynie z opcją opłaty za te badania 30-40 zł. Ogólne badanie moczu robiłam w tym tygodniu: leukocyty 1-3 wpw., bakterie - d liczne, pH -5,0 ( za niskie jak na jaroszkę ), reszta parametrów w normie. To chyba wskazuje na infekcje ?

Odnośnik do komentarza

O higienie zawsze trzeba mówić. :)
Pewnie nie jest to zapalenie cewki moczowej, po by cię po prostu często swędziało i piekło - wtedy poleciłabym Urosept, bo u mnie się sprawdził.Może po prostu znów dłuższą przerwę w masturbacji? A powracając zrób to możliwie najdelikatniej?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...