Skocz do zawartości
Forum

Kredka czy eyeliner?


Acha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

ja sie tak maluje,
maluje sie kredka zelowa albo jakas mieka kredka, na pewno nie elajnerem i patyczkiem albo sztywnym cienkim pedzelkiem do powiek rozcieram kredke zalezy jak chcesz intensywny kolor jak mocniej to jak rozetrzesz pomaluj jeszcze raz. Ale od razu mowie ze na caly dzien to odpada bo bedzie Ci sie marszyla kredka i scierala to bardziej na kilka godzin wyjscia i sprawdzaj czy sie nie rozmazalas bo mozesz sie latwo rozmazac i jak malujesz to pociagnij oko na skos zeby dobrze rozlozyc kredke i zeby nie bylo faldek.

Odnośnik do komentarza

ja maluję się kredką zawsze i wychodzi mi równo (razem z malowaniem kociego oka/Kleopatry), ale te końce... nie da rady aż tak równo namalować :/ a chcę się tak na wesele pomalować. Co do rozcierania, to nie chodzi mi o przydymiony efekt, ale chciałabym równe mocne kreski i właśnie zastanawiam się czym dziewczyna na zdjęciu jest pomalowana :) nigdy nie malowałam się eyelinerem (raz tylko spróbowałam i nawet ładnie mi wyszło) i nie wiem teraz czy tracić kasę na zakup :)

Odnośnik do komentarza

na swoim weselu miałam coś podobnego tylko mocniej wyciągnięte, ale wtedy było łatwiej, bo te wyciągnęca były jakieś takie inne, a tu są precyzyjnie zakończone, tak równiutko i boję się, że kredką nie da rady się tak pomalować (wtedy robiłam to przykładając do oka połowę pudełka do rajstop - tak kazali w necie hehe - i wyszło równo nawet)

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

Da rade tak sie pomalowac, uwierz ja kredtka tak robie ale musisz miec dobra kredke mocno zastrugana albo wykrecana ja stosuje albo z pierre rene albo z oriflameu kwestia wprawy nie kaze Ci rozcierac zebys miala przydymione pomluj na wewnetrznej czesci dolnej powieki i na dolnej dosyc grubo i rozetrzyj lekko zeby to nie bylo takie zbite tylko wlasnie wygladzone

Odnośnik do komentarza

uwierz mi, mam wprawę w malowaniu kredką, bo już od dawna się maluję kredką gdziekolwiek tylko jadę, wycągam kocie oczy, ale takich końcówek nie da się idealnie zrobić :) chyba że mam złą kredkę. I zależy mi na trwałym i mocnym efekcie. Kupię najwyżej i kredkę nową i eyeliner, a potem porównam czym lepiej wychodzi :)

Odnośnik do komentarza

a próbowałaś z plasterkiem albo chusteczką? Jeśli chcesz równo wyciągnąć kreskę i chcesz mieć ostre te kreski to najpierw przyklejasz plasterek tak jak ma lecieć ta kreska. Może to być np kawałek taśmy klejącej, tylko za mocno jej nie przyklejaj. Rysujesz kreskę lekko nad przyklejony plasterkiem ale tak by trochę go pomalować. Potem tylko odklejasz taśmę i masz równe ostre kreski.
Ja osobiście używać jednak eyelinera jako że jest bardziej precyzyjny i moim zdaniem sie dłużej trzyma

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Ja jestem fanką eyelinera. Teraz są naprawdę świetne na rynku. I w dobrej cenie. Tutaj https://drogeria.pl/eyelinery-i-kredki-do-oczu/ingrid-eyeliner-w-kalamarzu-bialy na przykład fajny eyeliner marki Ingrid w kałamarzu. Dostępny także w innych kolorach. Szybko wysycha, daje matowe wykończenie, łatwo się go aplikuje i jest bardzo dobrze napigmentowany. efekt wow gwarantowany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...