Skocz do zawartości
Forum

Całowanie we trójkę


Gość Nataliaaaa.a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

ja tez nie robie glupichr zeczy po alkoholu, moze dlatego ze pije malo na tyle aby zachowac samokontrole jesli Ty ja tracisz i nie pamietasz tego co robisz i robisz to co piszesz to swiadczy tylko o Tobie, wlasnei wystawilas sobie etykietke i nie dziw sie ze takie zdanie mamy o Tobie :]

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliaaaa.a

Wiecie co dziewczyny? Nawet jeśli czasem przesadze i faktycznie zrobie coś głupiego po alkoholu to tego nie żałuje. Bez przesady nie puszczam się od razu na prawo i lewo. Jestem tylko człowiekiem, przynajmniej korzystam z życia ;]

Odnośnik do komentarza

ok to był wieczór kawalerski tam się dzieja różne rzeczy:)
Ale co nastolatki która po pijaku całowała sie z dwoma kolesiami na raz.... sorry ale zbyt dobrze o tobie nie świadczy. Pewnie myslisz że masz takie wzięcie i jesteś taka fajna ale mylisz się nastolatkowie nie sznują dziewczyn o które nie muszą sie starać, którym wystarczy trochę alko i już są otwarte na propozycje.... o takich dziewczynach mówi sie że są ŁATWE

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Oooo...a podobno mieliśmy nie bawić się w stereotypy (tak jak w kilku wątkach panie tutaj pisały)
Wychodzi jednak co innego.Całowała się,jej sprawa.
Uprawiała by seks dla przyjemności jej sprawa.Nie moralizujmy już.
Jeśli pannie tutaj dalej będą rozmawiać o puszczalstwie i łatwiźnie kobiet,to ta metka zostanie z wami na dłużej.Pamiętajcie o tym.Przypomnijcie sobie także wasze niektóre wypowiedzi w np.Seks dla przyjemności bądź seks z nowo poznanym mężczyzną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...