Skocz do zawartości
Forum

Całowanie we trójkę


Gość Nataliaaaa.a

Rekomendowane odpowiedzi

Natalia - ,, W twoich wypowiedziach można zauważyć coś zupełnie innego '' . O czym ty w ogóle mówisz ? Wytłumacz mi, bo widzę że ty nie za bardzo w temacie jesteś :)
No i ty tu do radzenia nic nie masz, bo jedyne co ja ci mogę poradzić to to, żebyś się więcej nie puszczała i to, żebyś się leczyła na nogi bo na mózg już za późno :)

Tańcząca wariatka - ty ją bronisz bo do ciebie nie podskakuje zresztą pink elephant to samo.
Może i was to nie wkurza jak jakieś g*wniary do was pyszczą, ale mnie osobiście tak.

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliaaaa.a

Jeszcze raz prosze grzeczniej bo wypraszam sobie takie obelgi. Chodziło mi o to że po twoich wypowiedziach widać właśnie, która z nas jest zwykłą ,,gówniarą'' bez mózgu.
ja do nikogo nie pyszczę, ja tylko odpowiadam ci twoim niskim poziomem na to samo ;] ile ty w ogole jestes ode mnie starsza żeby tak sie zachowywać.. żałosne

Odnośnik do komentarza

Jak sama przyznałaś- jestem od ciebie starsza, więc takie pisanie ,,proszę grzeczniej, bo wypraszam sobie takie obelgi'' jest trochę żenujące nie uważasz ? :) Kim ty jesteś, żeby się rządzić, co ?
Słuchaj kochaniutka nasza dalsza konwersacja tutaj nie ma sensu, gdyż twój poziom inteligencji jest zbyt niski i zatopiony w brodziku intelektualnym, a jeśli nie wiesz co to znaczy poczytaj w internecie ;-)

Nie poć się już dłużej i ulżyj sobie bo skończyłam już z tobą ;-)

Ale- jak mniemam - ostatnie słowo będzie należeć do ciebie- więc proszę bardzo pogadaj sobie jeśli chcesz pozwalam ci :)

Pozdrawiam środkowym palcem :))

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliaaaa.a

Tiara czy jak ci tam brzmisz jak typowa pusta lecz wyuczona na pamięć mądrych zdań. W rzeczywistości z reguły takie osoby to tępe solarki, które uważają się za lepsze od innych. Dobrze zgadłam? Tak mi się wydaje.
Nie bede dalej dyskutować z kimś takim jak ty bo szkoda mi na to czasu ;]

Odnośnik do komentarza

serio po alkoholu robi się tak dziwne rzeczy, których nie robi się na trzeźwo? Moim zdaniem to kwestia tego, że bez alko chciałoby się to zrobić, ale dopiero pod wpływem przychodzi jakaś dziwna odwaga.
I nie ma nic do tego ile się wypije. Potrafiłam być mocno wstawiona, mieć następnego dnia kaca giganta, a droga do celu robiła się długa i kręta, ale nigdy nie zrobiłam tego, czego potem mogłabym żałować/nie zrobiłabym na trzeźwo.
Były różne sytuacje, ale granic nie przekraczałam, a jakby ktoś coś spróbował zrobić to dostałby w pysia.
Dlatego tłumaczenie, że to przez alkohol(a na trzeźwo to nigdy przenigdy bym tego nie zrobiła) są bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Bez przesady, kobiety. To jest Fronda czy forum o seksie ? Bo chyba ktoś tu pomylił adresy. Ja z konstrukcji postu wywnioskowałam, że autorka tematu pyta ogólnie o pocałunki we trójkę i o wasze z nimi doświadczenia. A co dostała w odpowiedzi: gadki umoralniające pasujące do pań pod 40-stkę. Apeluje o więcej tolerancji.

Odnośnik do komentarza

[quote="Tiara02"]Natalia - Skoro twierdzisz, że masz prawie 17 lat, to
po pierwsze: nie pyskuj.
po drugie: to, że to był 1 chłopak i 2 dziewczyny cię nie usprawiedliwia.
jakakolwiek byłaby to mieszanka trzymam sie swqjego zdania.[/quote
Tiara lubisz po hiszpansku z przed£uzeniem?Po£ykasz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...