Skocz do zawartości
Forum

Przebarwienia i pryszcz ropny przy problemach skórnych na twarzy


Gość j1...pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość j1...pl

U dermatologa leczę się około 3 miesiące. Na początku dostałem antybiotyki z grupy tetracyklin. Tetracykline i toxycyline, oraz do tego clerasil, wit a+e i b6, maść bactroban. Na drugiej wizycie otrzymałem benzacne (na plecy) podczas trzeciej wizyty przepisał mi płyn do przecierania twarzy,oraz skinoren, teraz byłem to otrzymałem tylko ten płyn i powiedział że nie będzie mi nic więcej przepisywał gdyż moja twarz wygląda lepiej niż na początku, i że nie mogę tyle tabletek jeść bo nie wyrobię z wątrobą. Ale za to dostałem również skierowanie na kwarcówkę od 1 do 10 sesji. Oczywiście posiadam dietę, od 3 miesięcy ale zalecił mi jeszcze przez jakieś 2 miesiące uwarzać na to co jem. ale nurtuje mnie jeden fakt iż od czasu do czasu średnio 1 na 2-3 tyg wyskoczy mi jeszcze jakiś pryszcz ropny. Nom i mam przebarwienia. Ale powiedział mi że mam dopiero przyjść po tej kwarcówce gdyby mi coś nagminnie wyskakiwało. Czy uwarzacie że postąpił dobrze? Czy to normalnie że jeszcze mi coś wyskakuje?Czy jest szansa że do końca wyleczę to coś i czy kwarcówka również w jakiś sposób pomoże? dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze zdecydowanie powinieneś zaufać swojemu lekarzowi. To znacznie ułatwia współpracę i podnosi skuteczność leczenia. Wiedz jednak, że przepisane przez lekarza leki jak i zastosowane dodatkowe metody leczenia mają dobrze udokumentowane działanie przeciwtrądzikowe. Nie oznacza to jednak, że na zawsze pozbędziesz się problemu pryszczy. Nawet prawidłowe leczenie nie jest w stanie tego wykluczyć. A propos problemu przebarwień to powinny pomóc metody kosmetologiczne stosowane w gabinetach kosmetycznych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...