Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a miesiączka


Gość wo...wa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wo...wa

witam mam problem od pol roku biore novynette poniewaz mam bardzo bolesne miesiaczki. Nie odczuwam po nich zadnej poprawy wrecz przeciwnie bardzo zaczely bolec mnie nogi i kregoslup. Co moze byc przyczyna tego bolu. Aktualnie jestem w polowie 6 opakowania i chce przerwac w polowie tego opakowania branie tego leku wiec moje pytanie jesli ostatnia miesiaczke mialam 4 maja to jesli odstawie ten lek to kiedy dostane nastepna miesiaczke, nie chodzi mi o krwawienie z odstawienia tylko nastepna miesiaczke.

Odnośnik do komentarza

nie wiadomo kiedy dostaniesz organizm sie rozregulowal i nawet 4- 6 miesiecy moze sie opoznic miesiaczka. Musisz byc cierpliwa taka normalna prawdopodobnie przyjdzie tak ok. 2-3 miesiecy po odstawieniu pigułek pierwsze pewnie bedziesz miala krwawienie czy plamienie z odstawienia pigulek. jesli okres bedzie sie spoznial - nie martw sie tym, chyba ze nie bedzie go bardzo dlugo wtedy zglos sie do lekarza po luteine.

Odnośnik do komentarza

Witam Cię:)

Trudno mi określić, kiedy dokładnie pojawi się Twoja miesiączka. Jest to zależne od wielu czynników. Jest możliwe, że okres pojawi się lada chwila, ale także może go nie być przez 1-2 kolejne cykle. Jeżeli nie będziesz miała krwawienia menstruacyjnego, przez kolejne 3 cykle miesiączkowe, to powinnaś zgłosić się do swojego ginekologa. Ból kręgosłupa i nóg, wcale nie musiał mieć związku z braniem tabletek antykoncepcyjnych. Pracujesz??Jaki jest charakter Twojej pracy?? Czy masz jakieś zwyrodnienie??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam.Ginekolog przepisal mi te tabletki ze wzgledu na malutka torbiel na jajniku (prawym) mialam brac je przez ok. 2 miesiace,ale ostatnio jak bylam u lekarza kazal wziasc do konca 1 opakowanie.ostatnia tabletke wzielam w poniedzialek dzis mam krwawienie czy to juz okres? zawsze mialam co 28 dni cykl miesiaczkowy z mezem chcemy sie starac o dziecko i nie wiem co teraz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...