Skocz do zawartości
Forum

Prowokowanie obcych mężczyzn


Gość Paulinkaaa.1

Rekomendowane odpowiedzi

Mokre włosy zawsze są seksi, tak jak np. rude działają na facetów może dlatego że ogniste albo że są w mniejszości?
Kręcone włosy też bardzo lubię czym drobniejsze loczki i im ich więcej tym lepiej, nigdy nie zapomnę jak kiedyś byłem na koncercie
i rozpętała sie burza schowałem się z kumplem pod dachem najbliższego budynku akademika i z nami jedna dziewczyna, jednak
zanim się schowała deszcz ładnie ją zmoczył, miała właśnie rude mokre kręcone włosy, ziolone oczy piegi i t-shirt mokry i przez to że był taki mokry oblepił jej niewielkie piersi,
przez to że zimny deszcz to sutki stały na baczność i ta koszulka na tych cyckach najpiękniejszy widok do tej pory żałuję że nie zagadałem nie umówiłem się nie dałem bluzy nie odprowadziłem do domu... ale byłem wtedy nieśmiały miałem 16 lat i dupa... więc czasem niewiele trzeba !

Odnośnik do komentarza

Wogóle nie zwracam uwagi na facetów. Sami lecą jak do miodu, bo nie wykazuje żadnego zainteresowania. Zresztą uważam, że kobiety są dużo mądrzejsze od facetów. Oni są naiwni i łatwo można się nimi bawić. Mogliby w sumie nie istnieć... no dobrze mają swoją " pałkę "..., ale szczerze... lepiej sama się zadowalam:))

Odnośnik do komentarza

osobiście wolę się ubrać wyzywająco niż strzelać jakieś głupie miny czy zarzucać rzęsami jak z filmów komediowych ^^ na szczęście ja już nie muszę nikogo podrywać hehe
Kurczak, legginsy są nudne. 5234642724 dziewczyn nosi czarne, klasyczne legginsy.

Odnośnik do komentarza

a to z tego, że napisałam, iż legginsy są nudne. Niech mu się podobają, ale wg mnie to nuda i tyle. Chyba po to jest forum, żeby się wypowiadać, prawda? A ty musisz komentować każdą moją wypowiedź, boli cie coś, co piszę czy co?

Odnośnik do komentarza

ojej Kurczak... nie napisałam, że nie są sexy tylko że są nudne, zwłaszcza te klasyczne, czarne. Sama osobiście chodzę sobie po domu w kolorowych legginsach i ładnie wyglądają, ale raczej wg mnie ciekawsze są krótkie spódniczki albo jakieś fajne, oryginalne spodnie. Legginsy jak legginsy, nikt już szczególnie nie zwraca na nie uwagi, gdy jakaś dziewczyna ma je na sobie, bo już tyle kobiet je nosi.

Odnośnik do komentarza

Acha, nie czepiaj sie ty juz Kurczaka1999. Powiedz, napisalas, ze wolisz sie ubrac wyzywajaco, czyli jak, np.? Kurczak1999, ja sie z toba nie zgodze (ale sprawa gustu, rzecz jasna), ale patrze przeciez z perspektywy dziewczyny. Ja jednak mysle, ze zbyt obcisle spodnie, bluzki nie daja facetowi pofantazjowac, domyslic sie, a co za tym T-shirtem, np., sie chowa? nie cwiczy, wlasnie, wyobrazni..Mam racje?

Odnośnik do komentarza

No trochę w tym racji jest :) ale ja lubię takie obcisłe leginsy, czy krótkie spodenki na pośladkach :) jak siatkareczki mają np. Zresztą ja lubię jak dziewczęco kobieta wygląda podkolanówki, plisowana mini spódniczka lub spodenki że pośladki prawie widać, kucyk lub warkoczyki, obcisła bluzeczka , odsłonięty brzuszek, kolczyk w nosie , lizak w ustach albo guma. I dziewczyna taaakie duże balony robi :) no i bez staniczka obowiązkowo :) rozmarzyłem się

Odnośnik do komentarza

Nie, no dlaczego od razu idiotki? ja np. wlasnie lubie zuc gumy i robie balony (chociaz ponoc nieladnie robic w miejscach publicznych, hihi), robie tez warkocze bo mam akurat dlugie wlosy no i lubie warkocze.A to, ze ktos lubi, to co z tego? Moge zrozumiec Kurczaka1999;-)

Odnośnik do komentarza

Kurczak to jedź do Rosji, tam na zakończenie roku szkolnego nastolatki ubierają się jak lolitki i kąpią się półnagie publicznie np w fontannach, a jak ktoś nie wierzy to proszę wpisać w googlach ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ROSJI. wyskoczy wiele fot.
Co do mnie i mojego stylu, to nie napisałam, że ubieram się wyzywająco, choć wyzywająco tylko na imprezy :) na imprezy to krótka spódniczka (nigdy długie spodnie!), bluzka z dekoltem albo krótka sukienka. Taka niewiele pod tyłek, ale dopasowana, żeby nie było widać majtek. Z pępkiem na wierzchu nie chodzę, bo to już trochę obciachowe :) i bez stanika też nie chodzę... spódnica max długość 30 cm, nie dłuższa. A na co dzień to różnie, ale lubię oryginalne ciuchy, neonowe bluzki, krótkie spodenki (takie pod tyłek (mam i krórsze co trochę odsłaniają pośladków, ale to sportowe i nie na jakieś wyjścia), długich do kolan nie noszę), podarte dżinsy, bluzki z dekoltem lub bez, ale jeśli są oryginalne oczywiście. Spódniczki też jak jest ciepło. Nie wyglądam jak pusta lala, ale wyróżniam się, bo wybieram zawsze oryginalne rzeczy, których nie mają moje znajome. Nie wstydzę się swojego ciała, wolę dopasowane ubrania (choć luźne jak są fajne, to też mogą być). Ogólnie ciężko jest opisać swój styl i też nie uważam, że jestem jakaś bardzo wyzywająca, zależy także kiedy i w jakich okolicznościach, jednak już mi przeszła dawno mania na wielgachne dekolty, co prawie brodawki widać i pępek na wierzchu, to moda dla 15latek hehehe :) tzn lubię duże dekolty lecz bez zbytniej przesady.
Nie jestem fanką różu, ale lubię neonowy róż, mam w tym kolorze kurtkę z eko skóry i ciągle ktoś o nią pyta :) cóż, przyciąga uwagę

Odnośnik do komentarza

ogólnie dodam, że mam taką urodę i ciało (nie chodzi mi o to, że mam idealne ciało, bo idealne nie jest), że czasami nawet nie z własnej inicjatywy wyglądam wyzywająco. Np niektóre dziewczyny założą krótką sukienkę i wysokie szpile i nie wyglądają wyzywająco, a ja jak się tak ubiorę, to niestety wyglądam. Taką widać mam urodę. Tak samo jest z dekoltami, jak ja założę głęboki dekolt, to zdarzało mi się, że zwrócono mi uwagę, a np jak założyła koleżanka, to nikt nic nie mówił. Nie wiem dlaczego tak jest, ale mniejsza o to...

Odnośnik do komentarza

Brzuch można pokazywać niezależnie od wieku bardziej dla mnie ważne czy jest co pokazać :)
Tak jak facet który ćwiczy i mimo że ma 40 lat wygląda jak trzeba lub zapasiony 25 latek z piersiami większymi od mojej dziewczyny bo za bardzo lubi chipsy i Mc Donalds'a . To że kobieta wygląda wyzywająco to dla mnie nie zaleta, a wada, ja wolę naturalne delikatne piękno a nie wyzywającą urodę. Orginalne markowe nie znaczy że ładne więc to dla mnie lans bo metka i tak powinna być niewidocza a mówienie o tym tylko i wyłącznie szpan :)

Odnośnik do komentarza

no i co do gołego brzucha, to nie zgadzam się z tobą, bo to jest obciach tak naprawdę i to jest strój tylko dla jakichś nastolatek, które jeszcze mylą pojęcie ROZEBRANA a SEKSOWNA, a już u takiej np 25 latki to wygląda śmiesznie (niezależnie od tego, jakie ma ciało). Nie bądź dziecinny

Odnośnik do komentarza

chyba po to jest forum, żeby się wypowiedzieć, prawda? Każdy tu prezentuje swoje zdanie. Odpowiedziałam na twój post i nie rozumiem o co ci teraz chodzi. Ja nie wypowiadam się w sprawach, o których nie mam pojęcia, bo to by było bez sensu, prawda? Dlatego też wypowiedziałam się na ten temat, bo przeżyłam coś na własnej skórze. Gdyby tak nie było, to bym o tym nie pisała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...