Skocz do zawartości
Forum

Laserowa korekta wady wzroku


Gość Benek29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość camillaParker

laserowa korekcja wzroku jest super opcją na pozbycie  sie okularów. Sama jestem po takim zabiegu od jakiegoś pół roku.Z  tym, że ja np jestem po zabiegu EBK w Dzięgielewska Instytucie Oka ? Z początku czułam mały dyskomfort, ale potem już było tylko lepiej. Znacznie mi ta laserowa korekcja wzroku ułatwiła pracę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2020 o 16:46, Gość camillaParker napisał:

laserowa korekcja wzroku jest super opcją na pozbycie  sie okularów. Sama jestem po takim zabiegu od jakiegoś pół roku.Z  tym, że ja np jestem po zabiegu EBK w Dzięgielewska Instytucie Oka ? Z początku czułam mały dyskomfort, ale potem już było tylko lepiej. Znacznie mi ta laserowa korekcja wzroku ułatwiła pracę. 

Ja miałam tez zabieg w tej klinice, ale akurat metodą lasek ? tak się chyba nazywała. Pełen profesjonalizm, opieka pacjenta na wysokim poziomie. Troszkę pobolewało po zabiegu, ale warto było ?

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie jestem fanką operacji wzroku - sama robiłam i świetnie się z tym czuję. Bardzo dobra decyzja to była, dobrze ze zrobiłam na początku marca. udało się i teraz doskonale i dokładnie widzę! polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Szklaneczka88

Ja na szczęście nie miałam żadnej zaćmy , tylko miałam wade wzroku po prostu - 4 i  -5. Zdecydowałam sie już dość dawno temu na zabieg Lentivu w katowicach gdzie robiła mi pani dr Dominika Janiszewska- Bil. Ma bardzo indywidualne podejście, bardzo cierpliwa zresztą ?

Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście nie miałam żadnej zaćmy , tylko miałam wade wzroku po prostu - 4 i  -5. Zdecydowałam sie już dość dawno temu na zabieg Lentivu w katowicach gdzie robiła mi pani dr Dominika Janiszewska- Bil. Ma bardzo indywidualne podejście, bardzo cierpliwa zresztą ?

 

To Ty widzę miałaś gdzie indziej laserową korekcję ? Ja jestem 6 miesiecy po Lentivu u pani dr Sacha w Krakowie ? Zawsze bierze pod uwagę wszystkie dostępne możliwości usunięcia wady wzroku ?

Odnośnik do komentarza

ja trafiłam na super opiekę w Optegrze we Wrocławiu - pełen profesjonalizm, rozmowa kwalifikacyjna mega dokładna i rzeczowa, poczułam się w pełni zaopiekowana. i szczerze mówiąc termin mam w lipcu i mega się cieszę!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2020 o 19:11, Gość Jaska napisał:

ja trafiłam na super opiekę w Optegrze we Wrocławiu - pełen profesjonalizm, rozmowa kwalifikacyjna mega dokładna i rzeczowa, poczułam się w pełni zaopiekowana. i szczerze mówiąc termin mam w lipcu i mega się cieszę!!

U kogo byłas ? Bo ja u dr Grzegorza Nawrota ? No tak opanowanego lekarza to jeszcze nie widziałam ? A ja jeszcze taka panikara ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2020 o 11:12, Gość Klinka44 napisał:

A jaz kolei miałam zabieg korekcji w zroku w Optegrze ale w Warszawie u pana dr Marcina Smorawskiego. Lekarz z na prawde ogromnym doświadczeniem. 

Świetny lekarz ? Przeprowadzał mi zabieg Lentivu. Jestem bardzo zadowolona. Wzrok troszkę mi dochodził do siebie bo tak gdzies około miesiąca, ale warto było ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2021 o 12:23, Gość Nolka napisał:

ja robiłam w Optegrze ale w SZczecinie. ale nie zmienia to faktu że jest to dobra klinika niezaleznie od miasta! bardzo polecam

A kto Cie operował ?  ? Bo mi przeprowadzała pani dr Estera Igras.  bardzo miła atmosfera podczas zabiegu ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2021 o 19:53, Gość LolaP napisał:

A kto Cie operował ?  ? Bo mi przeprowadzała pani dr Estera Igras.  bardzo miła atmosfera podczas zabiegu ?

W optegrze miałam zabieg Clearvu ? Mega sie ciesze, ze Optegra wyszła na przeciw swoim pacjentom i jest szansa dla osób po 40stym roku życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...