Skocz do zawartości
Forum

Ciąża w pierwszym cyklu po odstawieniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Odstawilam niedawno anytkoncepcje hormonalna, ktora bralam przez 4 lata, po 3 dniach dostalam normalny 7dniowy okres. Od 14 do 18 dnia cyklu, odczuwalam dosc silny bol piersi, niespotykany dotychczas, oraz 16go dnia cyklu pojawil sie dosc silny, dziwny bol jajnikow, z czego prawy byl znacznie mocniejszy od lewego, bol trwal okolo 10h. Prawdopodobnie byla to owulacja. 3 dni przed domniemana owulacja doszlo 3 razy do stosunku bez zabezpieczenia, dzien po dniu. Tydzien pozniej, tj 23go dnia cyklu, pojawil sie bol jajnikow oraz bialy, dosc gesty sluz. Dodam ze test ciazowy zrobiony po 7 dniach byl negatywny. Czy mimo to mozliwe ,ze doszlo do zaplednienia? Czy jest to raczej wynik normowania sie organizmu po odstawieniu anytkoncepcji? Czy mozliwe jest zajescie w ciaze w pierwszym cyklu po odstawieniu?

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałam po różnych forach to jest możliwe. Ja jestem w podobnej sytuacji tylko że po odstawieniu to mi się 2 z rzędu okres spóźnia już tydzień; jutro robię 2 test bo 1 wyszedł negatywnie(robiłam 2 dni po spodziewanym okresie) i jadę potem do lekarza. A jesteś przed okresem czy po?

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jestem wlasnie przed okresem, ogolnie mam wrazenie ze moj organizm szybko dochodzi do siebie, zawsze mialam bardzo regularne cykle, zarowno przed jak i w trakcie brania anykoncepcji, podczas brania nie mialam tez zadnych skutkow ubocznych. Od kilki dni mam bole podbrzusza i jestem przemeczona, ale nie chce sobie robic nadzieji, bo ten bol moze byc rowniez spowodowany regenracja organizmu, no ale zobaczymy za 4 do 6 dni:) a ty mialas regularne cykle przed braniem?

Odnośnik do komentarza

No do regularnych zaliczyć ich nie można było ale rok przed tym jak zaczęłam brać tabletki to miałam zawsze 5 każdego miesiąca :) ale później zaczął mi się opóźniać coraz dłużej i w końcu znowu z silnymi bólami wylądowałam w szpitalu i zaczęłam na stałe przyjmować tabsy.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...