Skocz do zawartości
Forum

Dojrzały mężczyzna siusiający w pieluchy a fetysz


Gość mi...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mi...ia

mam pytanie-oglosilam sie jako opiekunka do dzieci na portalu odpowiednim do tego. zamiast powanej oferety dostalam oferte doroslego faceta ktory pisal ze ma 28 lat i chce abym byla jego niania i zmieniala mu pampersy,poczatkowo myslalm ze to glupi zart, ale postanowilam sprawdzic-w czasie czatu okzalo sie ze on chyba faktycznie ma takie zboczenie-przyslal mi swoje zdjecia w pampersach i kiedy zazartowalam aby sie upewnic ze on nie zartuje-ze zgadzam sie ale pod warunkiem ze bedzie grzecznym chlopcem i bedzie sisial do toalety i zadnych pampersow to powiedzial ze nie ma mowy bo jemu wlasnie o te pampersy chodzi,zaoferowal powazna stawke za godzine jak by chodzilo o uslugi jakiejs luksusowej prostytucki. chce wiedziec czy taka osoba oczekuje seksu, i czy moze byc przy spotkaniu niebespieczny dla mnie-o co mu tak naprawde chodzi. prosze mi napisac cos wiecej na temat osob z tego rodzaju fetyszem.pozdrawiam i z gory dziekuje bardzo za odpowiedz.
Ilona

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

wiesz ciężko stwierdzić czego on chce. Nie sądzę aby chodziło mu o seks... kiedys czytałam o takich ludziach, którzy lubia jak się ich niańczy, jak traktuje się ich jak dzieci. To sprawia że czują się bezpieczni... ale w jego przypadku ciężko stwierdzić czy jemu chodzi tylko o niańczenie czy też o coś więcej.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Fetyszyzm jest zakwalifikowany do zaburzeń seksualnych. Różne przedmioty są wykorzystywane wtedy albo do osiągnięcia zaspokojenia seksualnego (bez stosunku z partnerem) albo do zwiększenia podniecenia z kontakcie z partnerem.
Fetyszyzm zwykle kształtuje się w dzieciństwie, obiekt fetyszyzmu zazwyczaj kojarzony jest z osobą, z którą fetyszysta był blisko związany w tym okresie. Zaburzenie to dotyczy przede wszystkim mężczyzn.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość smoczek451

Witajcie ja tez bym chciał żeby mnie ktoś przewijał dawał jeść łyżeczką , butelką niańczył mnie do snu , bawił się ze mną jak z malutkim dzieckiem , zaznaczam że śpię ze smoczkiem w buzi a mam 50 latek i mnie to nie przeszkadza tylko bawi .

Odnośnik do komentarza
Gość mamut Maniek

Ten facet nalezy do grupy ludzi Adult Baby lub Diaper Lover.
Różnica jest taka, że Adult Baby to ludzie którzy uważają się za małe dziecko i noszą nawet odpowiednie ubrania typu: body, śpioszki, pajace, smoczki. A Diaper Lover to po prostu ludzie którzy lubią pochodzić w pampersach i to wszystko. Wydaje mi się, że nie zrobi ci żadnej krzywdy lecz czlowiek czlowiekowi nie równy.

Odnośnik do komentarza
Gość dorosły Maluszek

w tym fetyszu nie ma nic czego mogl bys sie obawiac .. wiem ze dziwne strasznie wszystko zwiaznane jest z tym i ciezko w conieco uwierzyc i wogole nie kazdy potrafi nawet powaznie przyjac slowa adult baby do siebie ale tak to juz u nas w pl jest ten rodzaj fetyszu nie jest jeszcze dobrze znany .. ehh niestety moze z czasem to sie zmieni. on chce zebys go tylko traktowała jak dzidziusia karmiła przebrała opiekowała sie nim ;** pozdrawiam mała dzidzia ze smoczkiem ;*

Odnośnik do komentarza

Witam. Dla mnie to nie dziwna sprawa, że facet tak chciał z tymi pieluszkami.
Ja też mam swój fetysz a jest nim cewnikowanie, i nie jest to tylko włożenie cewnika na 5 minut i później do śmieci.
Ja używam cewnika wraz z workiem do zbiórki moczu na codzień, ponieważ sprawia mi to ogromną przyjemność, podniecenie i stysfakcję.
Lubię to, że sikam i w ogóle tego nie czuję i nie mam nad tym żadnej kontroli, to jest coś niesamowitego.
Jak jest ktoś chętny pokorespondować w tej kwesti to zapraszam, chętnie udzielę każdej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Dawid 37

A ja właśnie opiekuje się takim 23 letnim dzidziusiem zmieniam mu pieluszkę kąpie go karmie i jak większość z was uważa to nie jest żaden fetysz bo noszenie tej pieluszki go nie podnieca ani nie daje mu żadnej satysfakcji oprócz ucieczki od rzeczywistości cofnięcie się do czasów z dzieciństwa kiedy czuj się bezpiecznie i beztrosko. Jest to rodzaj pewnego zaburzenia emocjonalnego który nazywa się infantylizm.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam taką sprawę niewiem czy mi ktoś na to odpowie po takim czasie co jest dodany post ale sprawa jest następująca chłopak wiek ok 30 lat klatkę w bloku obok mieszka dzieła nas 2 balkony dzień w dzień nas podglądać chodzimy palić na balkon wystawia głowę tylko w naszym kierunku patrzy jakby nic innego go nie interesowało dziś rano patrzył w nasza stronę moja męża z sąsiadka rozmawialiśmy i wyszedł w pampersie i podglądać z za firanki jak wychodzimy z dziećmi na dwór i cały czas patrzy mamy się czego bać? Może to jakiś zboczenie albo pedofil?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...