Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać normalnych mężczyzn i czy tacy jeszcze istnieją?


Gość PSYCHOPATA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez uwazaw ze mezczyzna powinien byc mezczyzna a kobieta kobieta. A teraz to sie tak wszystko wymieszalo, kobiety cwicza i chca wygladac jak faceci chca byc samodzielne i niezalezne, pracuja w meskich zawodach a faceci odwrotnie chodza do kosmetyczk, solarium, ucza sie na fryzjerow i zakladaja obcisle koszulki i spodndnie. Mis ie osobiscie podoba byc slaba kobiea ktora potrzebuje opieki swojego mezczyzny i podoba mi sie ze moj mezczyzna jest mezczyzna, wiem ze moge sie czuc prz nim bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza

a moim zdaniem tacy faceci to prowokacja wbijanie szpili i zabawa ze spoleczenstwem szokowanie czasem celowe a czasem ukrywanie siebie, pewnie w realu sa smutni i ze stanem depresyjnym, niedowartosciowani

Daria zgadzam sie z Toba - ja lubie byc kobieta i pomimo ze nie mam figury modelki i urody Angeliny, lubie wiedziec ze facet jest facetem a ja jestem płcią "słabsza"

Odnośnik do komentarza

zaznaczam że nie jestem feministką, daleko mi do tego. Lubię być kobieca choć moje zainteresowania są dalekie od kobiecych. Ale nie uważam że kobiety to płeć słabsza, bo w wielu przypadkach okazują się być dużo silniejsze od mężczyzn. Nie mówię tu o sile bo to oczywiste że mężczyźni będą silniejsi ale o charakterze. oczywiście nie ma co uogólniać bo zawsze zdarzą się wyjątki od reguły.
Co do równouprawnienia to jestem za ale w aspekcie równych szans na dobre stanowisko, takich samych płac, nie traktowania kobiety jako osoby o niższych kompetencjach czy gorszego pracownika.
Zdaje sobie sprawę że nie we wszystkich zawodach kobiety podołają bo nie wyobrażam sobie kobiety w kopalni pod ziemią, czy pracująca fizycznie na budowie czy przy odwiertach.
co do istnienia mężczyzn zniewieściałych to niestety jest ich co raz więcej. I nie sądze żeby to było dlatego, ze nie mają dla kogo być męscy czy starać się. Moim zdaniem wynika to poniekąd z mody na taki styl, braku silnych wzorców osobowych. Ale uważam że ŋłownie tu chodzi o modę i pewnego rodzaju styl życia. Ja osobiście nie lubię takich mężczyzn, nie podobają mi się. dla mnie mężczyzna musi być męski, musze czuć się przy nim bezpieczna a przy takim kolesiu jak z filmiku to nie wiem kto by kogo bronił wrazie czego:P

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Złośliwa, ta zwiększająca się "moda" na zniewieścienie i metroseksów nie pochodzi od mężczyn. Pochodzi od tych kobiet, które lubią takie męskie-dziewczynki. Bo gdyby taki jeden z drugim gadający o apaszkach, bucikach i kto z kim (ale nie homoś), nie mógłby sobie znaleźć dziewczyny, bo one by wybierały normalnych mężczyn - żaden by się długo nie ostał. Załóż firmę, która zacznie produkować i sprzedawać rzeczy, które wogóle ludziom nie są potrzebne i nie budzą ich zainteresowania. Jak myślisz, jak długo się taka firma utrzyma?
Przekładanie wajchy zainteresowań kobiet z normalnych mężczyn na metroseksów, bierze się w dużej mierze stąd, że coraz mniej potrzeba męskiego mężczyny kobiecie. Bo po co? Pensje za takie samo doświadczenie wyrównały się już dawno - więc kobieta finansowo sobie poradzi. Polska ma jedną z najmniejszych dzietności w Europie (1.7 dziecka na kobietę o ile dobrze pamiętam), więc na dzieci coraz mniej trzeba łożyć. Samowystarczalność finansowa kobiet i chęć uszczęśliwiania się bardziej przez pracę, niż relacje rodzinne, sprawia, że kryterium wyboru faceta schodzi z charakteru i zaradności na wygląd zewnętrzny. A u każdego mężczyny zaczynającego przesadnie dbać o wygląd - musi się to skończyć bardziej kobiecą aparycją.
Oczywiście w społeczeństwie homeostaza musi być wyrównana i więcej metroseksów i dziewczynek z siurkami skutkuje tym, że pojawia się nagle większa ilość lesbijek babo-chłopów. Niektóre skołowane dziewczyny, nadal szukające męskiego mężczyzny o dziwo znajdują go w nie "pitu-pitu kolegach" ale w kobietach z zaburzeniami hormonalnymi na sposób męski. Widać to szczególnie wyraźnie na zachodzi np w UK, gdzie widok kobiecej, młodej dziewczyny idacej za rękę z obrzydliwą starą lesbą, która z bliska niczym nie różni się od faceta-żula - jest bardzo częsty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...