Skocz do zawartości
Forum

Trudności w utrzymaniu glowy


Gość Aneciak871

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneciak871

Od jakiegos czasu mam uczucie jakby moja szyja nie miala sily trzymac glowy, jest ciezka i z checia opadlaby na klatke piersiowa. Przy odchyleniu w tyl czuje silny kujacy bol. Bardzo prosze o odpowiedz od czego moze to byc? Dodam iz miewam przez to tez delikatne i cmiace bole glowy praktycznie codziennie.

Odnośnik do komentarza

Witam,

niestety trudno na to pytanie odpowiedzieć przez internet. Konieczna jest osobista wizyta u lekarza. Konieczne jest bowiem stwierdzenie, czy Pani objawy są subkietywne (czyli odczuwalne przez Panią) czy wiąże się to faktycznie z zaburzeniami ze strony mięśni utrzymujących szyję oraz kręgosłupie szyjnym. Do tego konieczne jest z pewnością badanie neurologiczne, a być może wykonanie badań dodatkowych (np. RTG, rezonans, badanie przewodnictwa nerwowego itp).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie wiem co Ci poradzić, nie jestem w stanie powiedzieć coś i zdiagnozować przez internet. a powiedz czy nie miałaś czasem ostatnio wypadek? może otrzymałaś traumę i dla tego tak Ci teraz boli? ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza i zrobiłabym badania, bo moim zdaniem jest to coś poważne

Odnośnik do komentarza

Nie miałaś traumy ostatnio? Nie wiem czy takie może być spowodowane czymś innym a niż trauma... Dla tego ważne jest dowiedzieć się czy miałaś traumę, może jakiś wypadek był lub gdzieś silnie uderzyłaś się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...