Skocz do zawartości
Forum

Jakich zachowań nie lubicie w łóżku?


Gość Superman

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt nie lubi kobiety kłody...lecz zanim się taka wyłoży na plecy warto ją odpowiednio rozpalić, lepiej już w łóżku siłować z tym kto kogo chce wycałować, próbując się nasycić, niż zmagać się z biernością :) Zdecydowanie skarpetki u kobiety, niekiedy to włoski odrastające zbyt szybko u kobiety na nogach. Nie wiem czy wypada, to nie tylko mnie dotyczy lecz również dawnej kobiety, lecz może przyda się to facetom którzy się godzą na to, by nie odbierać przyjemności z tego tytułu partnerce. Chodzi o sam moment zbliżenia, swego czasu kobieta odczuwała ból przy penetracji, więc upodobała sobie bardziej metodę ocierania się kroczem o sprzęt do tego stopnia, że potrafiła uzyskać szczyt tak postępując. Problem w tym, że jej włoski przy tym podrażniały penisa do tego stopnia, że powstawał stan zapalny łącznie z wydzieliną ropną. O szczęście nie trwało to dłużej niż rok, jednak nie miałem odwagi, powiedzenia o tym kobiecie, mniemam że to lata młodości podyktowane zarazem tym, że osiągała to czego chciała. Następny facet może ją uświadomi w tym, ja ręce umyłem.Taki ukłon w stronę pań o to by przeglądały sprzęt u faceta, jeżeli dotyk sprawia mu ból, warto rozwinąć temat i bardziej przyglądnąć się zjawisku. Nie wiem jest przyjęte u większości facetów, że ciasnota kobiety jest cudownym przeżyciem. U mnie generalnie jak tak, że z tego tytułu odczuwam zawsze dyskomfort, wyczekuje zawsze momentu większej wilgotności, zarazem mogąc jednocześnie bardziej zaszaleć. Wiem, że wrażenia z tego tarcia i oporów są niesamowite u kobiety, jednak po kilkunasty razach, powiedzmy dwóch dniach na dole u faceta robi się opuchnięte obolałe warzywo. Naprawdę jak żyje i się staram, to na tym polu nie udało się mi uzyskać kompromisu z kobietą. Z drugiej strony doprowadzanie kobiety do szału ustami nie satysfakcjonuje w przypadku, gdy z małego robi się inwalida. Jakieś pomysły? trzymanie w lodówce odpada :)

Odnośnik do komentarza

Heh powiem tak, mam znajomego który niedługo kończy 50tke, wiem, że z tego co opowiada to nie jest tą krową co głośno muczy a opowiada historie takie, że sam jako facet niekiedy czuje się blado. Według jego teorii z przyjemności zbliżenia zaczął tak właściwie korzystać przy 40tce. To nie jest kwestia szaleństwa, tutaj osoby pracujące, rano wstające do pracy muszą odnaleźć wyjątkowy kompromis, by pogodzić te chwile uniesienia. To nie jest tak, że te lata początku nie są brane pod uwagę, dużo było w tym ciekawości, skrytości i niepewności. Po 30tce lekko zwalnia się tempo jest czas na zadumę i znacznie więcej eksperymentów w dość pewniejszym i barwniejszym wydaniu. Sytuacje i wynikłe zachowania bardziej się kosztuje i docenia. Instynkt pożądania nie ulega przygaszeniu, lecz jak by to napisać, jest bardziej klarowny, taki pełniejszy i bardziej wyniosły.

Odnośnik do komentarza

Co do Twoich obaw i nieśmiałości w tych tematach. Sądzę, że nie martw się na zapas o to co pomyśli sobie przyszły partner, jak będzie ten właściwy, to wiele spraw dla niego nie będzie miało znaczenia poza tym, że będzie miał Ciebie u boku. Najgorsze co może zrobić człowiek to podążać drogą tej pewności we wiedzy którą nabył, nie zawsze można ją przenieść dalej i wykorzystać o czym często się zapomina. Nawet powiem Tobie, że brak doświadczenia w dużym stopniu może być Twoim atutem. Jest duże grono kobiet skrzywdzonych przez facetów, w związkach których ich partnerzy zmagają się z niezbyt miłą przeszłością. Poza złymi nawykami kobiety takie, wnoszą w związek z sobą dużo obaw i niepewności, więc nie oceniaj się surowo z powodu nikłej wiedzy i braku doświadczeń.

Odnośnik do komentarza

Stres jakiś tam jest ale nie jest taki duży. Tabletek nie biorę. Rutyna? Może. Jestem z facetem już 6 lat, bardzo go kocham ale tak jakoś mnie do niego nie ciągnie.W zasadzie to do seksu mnie nie ciągnie bo nie wyobrażam sobie innych.

Odnośnik do komentarza

Brałam, teraz własnie biore. Ziołowe tabletki, w składzie żadnych skladników, które mogłyby zaszkodzić, a w moim przypadku naprawdę fajnie działają ( nie miałam ochoty na seks ale te tabletki prakycznie ją przywróciły ponownie).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...