Skocz do zawartości
Forum

Jakich zachowań nie lubicie w łóżku?


Gość Superman

Rekomendowane odpowiedzi

Na jedną? A jak ludzie wpadają bo nie planują dziecka to odpowiedzialność jest po 1nej stronie? Od kiedy? Moja siostra jak nie planowała 4 dziecka ale tak wyszło to wspólnie z mężem się martwili ale dali radę bo po to jest się w związku by razem decydować więc nie rozumiem dlaczego miałoby to spadać na 1 osobę? Napisałem czego nie lubię a tu wykład że myślę o sobie, że odpowiedzialność spada na kobietę ... litości !

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Na jedną? A jak ludzie wpadają bo nie planują dziecka to odpowiedzialność jest po 1nej stronie? Od kiedy? Moja siostra jak nie planowała 4 dziecka ale tak wyszło to wspólnie z mężem się martwili ale dali radę bo po to jest się w związku by razem decydować więc nie rozumiem dlaczego miałoby to spadać na 1 osobę? Napisałem czego nie lubię a tu wykład że myślę o sobie, że odpowiedzialność spada na kobietę ... litości !

Wypowiadam się pomijając to, iż jestem mężatką. Jakby mi facet powiedział, że się nie zabezpieczy gumką, bo nie lubi, to by miał nici z seksu. Niech wtedy szuka innej naiwnej, która zgodzi się np na stosunek przerywany, który jest ŻADNĄ metodą antykoncepcyjną. Brać tabletek nie mogę. Chyba że miałby tyle kasy, żeby mi zafundować spiralę itp, to proszę bardzo :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...