Skocz do zawartości
Forum

Sen o przytulaniu i całowaniu koleżanek u nastolatki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 przyjaciółki, Olę i Agatę. Obie mi się podobają, Ola bardziej, choć żadna z nich o tym nie wie.
Dzisiaj miałam taki dziwny sen, że byłam w jakimś pokoju z dziewczynami i stałam na środku i przytulałam, całowałam się z Agatą i to było tak strasznie przyjemne i w ogóle... Zastanawia mnie co może znaczyć taki sen :D Tak jak napisałam wyżej obie mi się podobają... ; ))

Odnośnik do komentarza
Gość SickAngel

Ten sen mógł być spowodowany silną więzią emocjonalną między Tobą a nimi,a także tym,że podobają ci się jako kobiety,czujesz także pociąg do nich.
To nie jest nic złego.Też miałam głupie sny:)

Odnośnik do komentarza

Ten sen nic nie znaczy. Jedynie tyle, że lubisz swoje koleżanki, jest między wami więź, darzysz je jakimiś uczuciami, lubisz je, w jakiś sposób Ci się podobają, może porównujesz się podświadomie z nimi, np. pod kątem stylu ubierania się, figury, urody itp. Myślisz o nich, stąd pojawił się aspekt erotyczny, bliższy kontakt - całowanie się. Jesli 97 to twój rok urodzenia, to jesteś nastolatką, dojrzewasz, a w okresie dojrzewania zainteresowanie własną płcią jest częste i wcale nie oznacza tego, że jesteś lesbijką. To etap dojrzewania. Możliwe, że pojawiły się myśli o pocałowaniu koleżanek itd z ciekawości stąd Ci się przyśnił ten sen. Sny to czesto odzwierciedlenie tego o czym myślimy nawet podświadomie, jakieś emocje i coś czego jestesmy ciekawi lub zastanawiamy sie jakby to bylo gdyby doszlo do takiego doświadczenia.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Mi sie tez snia takie dziwne sny ale nie sadze ze maja jakies tajemnicze znaczenia, tylko czasami jestem zmeczona czasami jakis film obejrze przed snem, czasami cos sie zdarzy wyjatkowego a czasami mam jakies problemy takze zazwyczaj sie nie przejmuje swoimi snami

Odnośnik do komentarza
Gość sroczkaka

Dziewczyny zawsze zwracaja uwage na inne dziewczyny, kobiety. Mezczyzni tak nie maja, ale kobieta zawsze patrzy na inna kobiete. Ja tez czesto zwracam uwage na czyjes ladne nogi, biuist czy wlosy, oczy :)

Odnośnik do komentarza

Moj chlopp[ak sie ze mnie smieje bo mowi ze zwracam uwage na inne dziewczyny, nawet czasami sie ogladam, bo na przyklad ma ladne buciki. :D No a co? Jak mi sie podoba to dlaczego nie moge popatrzec :D ale takich snow jeszcze nie mialam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...