Skocz do zawartości
Forum

Niemożność ściągnięcia skóry podczas wzwodu z penisa a za krótkie wędzidełko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19lat i podejrzewam że mam za krótkie wędzidełko. W wzwodzie mogę normalnie ściągnąć skórkę ,ale tylko do tego rowka (Żołądź jest cały odsłonięty). Dalej już ciężko idzie i nie chce robić nic na siłę. Wydaje mi się że powinna schodzić jeszcze dalej i że podczas stosunku mogą być problemy.Czy tak powinno być i nic to nie przeszkadza ?

Pozdrawiam, Dawid

Odnośnik do komentarza

skóra powinna schodzic do samego konca podczas wzwodu jesli tak nie jest mozliwe ze to kwestia nie tyle krótkiego wędzidełka ale stulejki i powinienes zglosic sie z tym problemem do urologa mozliwe ze potrzebny bedzie zabieg zeby wszystko bylo ok bo to moze utrudniac np zycie seksualne

Odnośnik do komentarza

Witam.
Nazywam się Darek i mam problem z moim penisem. W stanie spoczynku skóra pokrywa go całego aż nad poziom. W czasie erekcji umiem ściągnąć skóre z napletka ale tylko z jednej strony a kiedy ciągne to boli coś jakby ją tam trzymało. Dodam zdjęcia( wybaczcie za jakość) i licze na waszą pomoc. Jeśli będzie wymagany zabieg chciałbym wiedziec jaki ile kosztuje przeciętnie.

monthly_2014_05/cos-nie-tak-z-moim-penisem_1701.jpg

monthly_2014_05/cos-nie-tak-z-moim-penisem_1702.jpg

monthly_2014_05/cos-nie-tak-z-moim-penisem_1703.jpg

monthly_2014_05/cos-nie-tak-z-moim-penisem_1704.jpg

monthly_2014_05/cos-nie-tak-z-moim-penisem_1705.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...