Skocz do zawartości
Forum

Tępy ból nadgrastków


Gość PorannaRosa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PorannaRosa

Cześć,
Ostatnio bardzo cżęsto bolą mnie nadgarstki. Ból jest tępy, da się wytrzymać ale mam prace przy komputerze i pisanie na klawiaturze powoduje ze ten ból się nasila. Nie wiem czemu tak mam. Ani nie przeciążam tych nadgarstków ani nic. Szczególnie boli mnie nadgarstek prawej ręki, rozumiałabym jakbym pisała ta ręka czy coś ale ja jestem leworęczna więc powinien mnie bardziej boleć lewy nadgarstek. Czy ktos tak miał?

Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem. Jeśli masz to samo, to nie masz powodów do niepokoju. Ból nadgarstka wywołany jest przez jego przeciążenie i nadmierną monotonna pracę np. Kiedy trzymasz go w bezruchu przez kilka godzin. Może to prowadzić do powstawania małych guzów tzw. Ganglion torbielowaty. Nie jest on groźny, ale zależności od intensywności pracy nadgarstków może zmieniać swoją objętość.
Jeśli miałbym Ci coś doradzić, to zaopatrz się w specjalną podkładkę do myszki pod nadgarstek. Kupisz ja w każdym sklepie z komputerami. Pamiętaj też aby co jakiś czas robić przerwy i dać rękom odpocząć. Myślę, że to powinno pomóc :-) . WAŻNE! Pamiętaj, że mogę sie oczywiście mylić! Nie mam 100% pewnosci czy moja diagnoza jest w Twoim przypadku słuszna, więc traktuj ja z małym dystansem. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Jak to możliwe że tak dobrzy specjaliści potrzebują reklamiarza w twojej osobie wojjjtek na tym forum??? Dobry specjalista w ostatnich latach jest rozrywany nawet ten prywatny. Wniosek z tego taki że interes kuleje. A skoro kuleje to i specjaliści okazują się do niczego!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...