Skocz do zawartości
Forum

Odwrotne założenie prezerwatywy


Gość jhkhkjhkj

Rekomendowane odpowiedzi

aa teraz doczytalamn ze wlozyles go w majtkach? hmm rozumiem to tak ze po prostu miales wzwod i dotykales jej ujscia pochwy przez bielizne - jesli tak to raczej marne szanse na ciąże, ale bez bielizny bez gumki nie wkladaj - patrz post wyzej

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość misters

Zawsze jak to robimy jest bardzo wilgotna. A o tym co mówisz wiem, ale ciężko to uzyskac :P a Czy przy zbliżającej się miesiączce nie powinna mieć , uczucia suchości ?? Bo mówi że czegoś takiego nie odczuwa.

Odnośnik do komentarza

ojj z tym to różnie nie ma na to reguly niektore kobiety maja tak inne inaczej poza tym jest cieplo kobietyb sie pocą w różnych miejscach moze sie zmieniac takze sluz. Jesli Twoja dziewczyna tak panikuje niech zrobi test z krwi beta hcg kosztuje ze 30 zl a po 7 dniach od stosunku ma praktycznie 100% wiarygodnosci i nie myli sie jak z moczu, ale w ciazy nie jest jak na moje oko :)

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

nie sądzę, raczej jest to objaw nadchodzącego okresu, wtedy wlasnie może być rozdrażniona, humorzasta, może ją boleć podbrzusze i piersi. a także może dużo jeść i miec więcej wyprysków na twarzy. Ale to u każdej kobiety wychodzi inaczej

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

ja Ci powiem tak: panikujesz. Jeśli tak bardzo nie jesteś gotowy na to żeby mieć dziecko, a widać nie jesteś bo już tutaj Ci mówiono ze jest małe prawdopodobienstwo zeby była w ciazy a Ty sie nadal tak strasznie zastanawiasz, to dajcie sobie spokój z seksem. Dziewczyna też jest spanikowana, testu nie chce zrobić, miesiączka jej się pewnie właśnie z tego powodu spóźnia, i po co to wszystko? dla chwili przyjemności? to jest wręcz niezdrowe.

tak, taki śluz może mimo to wystąpić. poza tym jej może po prostu coś być, jakaś infekcja może.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...