Skocz do zawartości
Forum

Plamienie po stosunku przerywanym w dni niepłodne


Gość Anetowa

Rekomendowane odpowiedzi

6dni przed spodziewana miesiaczka kochalam sie z mezem tzw stosunkiem przerywanym. Zdarzylismy, bylo okropnie bolesnie i sucho. Wg moich obliczen byly to dni nieplodne. Dzisiaij pojawiaja sie plamki krewi, w ostatnich miesiacach tez niby sie od takich plamek zaczynalo.
Czy uwazacie ze ciaza jest raczej nie mozliwa? mam regularne okresy, co 28dni, nawal sluz wystepuje zwykle okolo polowy cyklu. Mam rowniez elektroniczny test owulacyjny ktory tego dnia nie wykrywal podwyzszenia . Stresuje sie bo nie chce drugiego dziecka. mam juz jedno. czuje ze pobolewaja mnie piersi.

Odnośnik do komentarza

no wiesz nikt ci nie powie, czy to ciąża czy nie. Jeśli piszesz że miałaś wtedy dni niepłodne to nie powinnaś zajść w ciąże. Ale i tak dla pewności radzę zrobić test bo stosunek przerywany jest dość kiepską, o ile można tak to nazwać, metodą antykoncepcyjną

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Niestety w ramach porady internetowej nie da się ocenić jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Teoretycznie jeśli masz regularne miesiączki, test owulacyjny wskazywał na dni niepłodne to ryzyko ciąży jest znikome. Natura bywa jednak przekorna i tak praktycznie ryzyko istnieje. W celu oceny czy jesteś w ciąży wykonaj test ciążowy lub skonsultuj się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Biore luteine 3 dzien, narazie nic sie nie zmienia. jestem w silnym stresie, w sumie ostatni miesiac byl dla mnie dramatyczny, lek.psych stwierdzila depresje czy nawet paczatki nerwicy. nie wiem czy to przez to? na usg lek stwierdzil powiekszenie endometrium, ze cos tam sie nie zluszcza. Musze zrobic badanie prolaktyny. Strasznie sie boje :( moj maz przede mna stosowal stosunek przerywany kilka lat z inna kobieta, nigdy go to nie zawiodlo, ja z poprzednim partnerem rowniez kilka krotnie - tez bylo ok. a teraz? nie wiem co sie dzieje? Bralam wczesniej tabletki anty, jednak z jednego opakowania wzielam np 10, z innego 4, a z kolejnych 24. czy mozliwe ze w ten sposob rozlegulowalam sobie hormony?

Prosze o jakas rade, nie wiem jak to zniesc.

Odnośnik do komentarza
Gość anetowa

jesli jeszcze ktos tu zajrzy - okres nadal nie mam, martwie sie, zrobilam juz 3 testy, 1 w 3 dniu po sodziewanej @, pozniej w 5 i 6 z samego rana - negatywne wszystkie. bardzo prosze o co moze chodzic? pani dr prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Gość kasia02

witajcie, dziewczyny nie przesadzajcie ze stosunek przerywany nie daje 100% gwarancji, oczywiscie ze daje , jesli wytrysk jest na zewnatrz to jakim cudem moglabym zajsc w ciaze,heh.
Jestem z mezem od 10 lat i od 7 lat sosujemy kalendarzyk, w dni plodne stosunek przerywany w nieplodne oczywiscie na calosc.
Mamy dwojke wspanialych zaplanowanych dzieci, wedlug kalendarzyka w dni na dziewczynke dziewczynka w dni na chlopca chlopiec, dziewczyny do 7 dnia nieplodne, plodne do 18 licze i od 19 znow mozna do okresu to jest dla cyklu 28 dniowego. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...