Skocz do zawartości
Forum

Stan zapalny na pięcie


Gość myszka0991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka0991

Ratujcie bo mam straszny problem ;( ;(
kupiłam sobie buty balerinki na obcasie, przechodzilam w nich caly dzien nawet nie rozchodzilam w domu bo nie uciskaly mnie myslalam ze beda dobre i straszne bable mi sie porobily na palcu malym i piecie. te na palcu malym tak sie obcieralty ze same pekly te nana na piecie zrobil sie wielki. Wrocilam do domu przebilam go igla i poplukalam woda balam sie polac utleniona bo strasznie by bolalo a ja jestem wrazliwa na bol. i zakleilam plastrem. wieczorem zrobila tam sie wielka gula i taka obslizgla dzisiaj rano jeszcze wieksza a boli jak nie wiem!! ;( gula jest czerwona lepka jakby po ropie bardzo czerwona i takie baile punkciki sa mysle ze to jakis stan zapalny moze igla byla brudna nie wiem ale prosze poradzcie co robic, strasznie boli nawet buta nie moge wlozyc!!!!!!

Odnośnik do komentarza

plastrem bym tego nie zaklejała bo to czasami tylko pogarsza sprawę. Ja jak mi się coś takiego robi, to przemywam codziennie to miejsce albo wodą utlenioną albo spirytusem, spirytus wysusza i jednocześnie odkaża miejsce. możesz też lekko spróbować nacisnąć to miejsce i zobaczyć co z niego wypłynie. Na noc polecam też obmywanie nogi w miesce z roztworem nadmaganianu potasu - taki fioletowy płyn wyjdzie - on ma właściwości odkażające. Możesz też dodatkowo kupić maść TRIBIOTIC dostępną podajże bez recepty w aptece. Opa pomaga goić się ranom i jest z antybiotykiem więc powinna poradzić sobie z zapaleniem

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...