Skocz do zawartości
Forum

Wiązanie partnera podczas seksu


Gość Odważna

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, z moim chłopakiem chcemy spróbować czegoś nowego i nasz wybór padł na Bondage . To jest sztua wiązania partnera w seksie - brzmi głupio ale nam sie spodobało. Czy ktoś to próbował? Jakie doświadczenia i odczucia? Może jakieś radu, czym wiązać i które węzły na początek są dobre a których lepiej unikać.?

Odnośnik do komentarza

Może samo wiązanie brzmi dziwnie, ale powiem Wam, że próbowałam i to naprawdę fajna zabawa. ;p Sama miałam do tego sceptyczne nastawienie, ale kiedy dostałam od przyjaciółki pakiet akcesorii do tego typu zabaw to zwyczajnie z ciekawości wypróbowaliśmy z parnerem. Taki dodatek pikanterii do sypialni. Aczkolwiek jakby doszło do tego bicie i wyzwiska to już zdecydowanie nie dla mnie. ;D

Odnośnik do komentarza

jak wyglądały? Trochę dziwnie, była para prowadzących którzy pokazywali gdzie wiązać i jak by nie zrobic krzywdy. Nic bardzo wstrząsającego. Na warsztaty były wpuszczane albo pary ( były dla nich oddzielne) albo osoby pełnoletnie.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

osobiście nigdy nie próbowałam, natomiast mojego chłopaka bardzo to kręci... każdy ma coś co go podnieca, jeśli się to lubi to nie ma w tym nic złego (tak, wiem, że są granice natomiast nie sądzę, żeby wiązanie znajdowało się po stronie przesady)... polecam kursy (choćby internetowe) jak takie "odpowiednie" wiązanie powinno wyglądać ^^

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...