Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko problemów seksualnych przy nadmiernej masturbacji


Gość ma...54

Rekomendowane odpowiedzi

1. w dzieciństwie bardzo dużo się masturbowałem, nawet po kilka razy dziennie czy to może mieć wpływ na uprawianie seksu ? jeśli tak to co powinienem zrobić aby uniknąć tego problemu.
2. bardzo podniecają mnie stopy. jest zainteresowany kontaktem seksualnym z stopami kobiety a nie jestem zainteresowanym kobietą. co powinienem zrobic ?

Odnośnik do komentarza

1. Jeśli w dzieciństwie dużo się masturbowałeś, a tera tego nie robisz, to nie sądzę, żebyś odczuwał jakieś problemy wynikające z nadmiernej masturbacji. Jeśli jednak nadal się masturbujesz i robisz to często, regularnie, to faktycznie takie problemy mogą się pojawić. Po pierwsze możesz popaść w uzależnienie od masturbacji i odczuwać silną potrzebę masturbowania się a co za tym idzie - brak potrzeby seksu. Możesz nie odczuwać przyjemnosci podczas seksu z partnerką, bo penis przyzwyczai się do dotyku ręki. Możesz mieć problemy z erekcją, problemy z przedwczesnym wytryskiem lub nie będziesz mógł dojść do wytrysku, bo penis po czasie może zacząć opadać.

2. Tu może być problem bo nie ma stóp kobiety bez kobiety :) Masz fetysz, który nazywa się bodajże podofilia. Jeśli chcialbyś ją zrealizować, musisz poznać kobietę, która możliwe, że będzie chciała zaspokajać Cię w taki a nie inny sposób, a więc zezwoli na korzystanie ze swoich stóp nie chcąc przy tym seksu.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...