Skocz do zawartości
Forum

Możliwość ciąży po seksie bez zabezpieczenia


Gość ewelina121

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina121

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość że mogłam zajść w ciąże. Uprawiałam sex z moim partnerem ( nie używamy prezerwatyw ani innych metod antykoncepcji )...do wytrysku nie doszło w środku, ale zastanawiam się czy plemniki mogły przetrwać na jego członku?? zostało trochę może nawet więcej spermy i gdzieś po 4 godz znowu zaczęliśmy się kochać. Czy jest możliwe że mogę być w ciąży??

Odnośnik do komentarza

po 4 godzinach to ta sperma już się do niczego nie nadawała...ale w ciąży możesz być w preelakujacie też mogą być plemniki. Ja mam córeczke ze stosunku przerywanego...wytrysku też nie było w środku.

Zależy też od tego w jaki dzień cyklu to robiliście i czy masz regularny cykl i ilu dniowy - trzeba określić dni płodne, bezpłodne chociaż orientacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Stosunek przerywany nie jest najlepszą metodą antykoncepcji. Przy jego nawet uważnym i skrupulatnym stosowaniu, wskaźnik Pearla wynosi 4-12. Oznacza to, że od 4-12 kobiet na 100 zajdzie w ciążę, przez rok stosowania tej metody.
Jeżeli uprawialiście stosunek bez zabezpieczenia w dni płodne, to owszem istnieje ryzyko ciąży.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam...

Jestem dosc skomplikowanym przypadkiem... Z regóły każda kobieta wie ile jej okres trwa i ile dni jest pomiedzy pierwszymi dniami, ja niestety nie moge konkretnie powiedzieć. Czasem jest tak że jest 30 dni a czasem dochodzi do 40, to normalne nie jest, ale to nie jest moje pytanie.

mój okres zazwyczaj trwa 3/4 dni, ostatnio dostałam okres 26-04, wczoraj tj. 29-04 w sumie okres mi sie kończył, juz nie krwawiłam i ogolnie było ok, no i doszło do stosunku z facetem, dodam że bez zabezpieczenia, co prawda nie skończył on w środku we mnie, ale czułam jego spermę na pachwinie i na włosach łonowych. po stosunku wytarłam się.

Wiem że troche to nie mądre było i ogólnie jeśli nie chcę mieć dziecka, to nie powinnam z nikim sie kochać, ale no niestety ciężko nad tym zapanować. Teraz się głopia zastanawiam czy możliwa jest ciąża, w sumie zawsze jest możliwa, ale miło by było jakoś więcej szczegułów, odnośnie mojego przypadku...

Z góry dziękuję....

Odnośnik do komentarza

Współżyłam z chłopakiem jakieś 3 tygodnie temu... stosunek przerywany... potem obserwowałam u siebie wydzielanie sie takiego gęstego brązowatego śluzu... po około pięciu dniach wszystko ustało.. teraz okres spóźnia mi się już prawie tydzień.. śluzu nie jest dużo, a wręcz mało ale jest gęsty i biały.. Czy to są objawy ciąży..? Błagam o szybką odpowiedź... Bardzo się denerwuje...:(

Odnośnik do komentarza

18 października miałam owulacje i tego samego dnia kochałam się ze swoim facetem. Niefortunnie akurat tego dnia nie mieliśmy prezerwatywy i teraz umieram ze strachu, bo niby nie skończył w środku, ale 1 listopada powinnam dostać okres i kompletnie nie czuję objaw a zawsze kilka dni wcześniej bolał mnie brzuch.. Bardzo się boje i możliwe, że stres robi swoje, miałam też dużo takiego białego gęstego śluzu. Jakie są szanse, że będę w ciąży? Czy powinnam mieć już jakieś objawy?

Odnośnik do komentarza
Gość oczekująca

Witam. Przez okres prawie roku zażywałam pigułki antykoncepcyjne. dostalam okresu z odstawienia. Po ich odstawieniu uprawiałam seks w połowie cyklu. Nie doszło do wytrysku wewnątrz pochwy ale nie używaliśmy zabezpieczenia. Po trzech - czterech dniach zauważyłam bardzo dużą (niespotykaną wcześniej) ilość białego, lepkiego i o gęstej konsystencji śluzu jak i również kłucie w jajniku, boleści w podbrzuszu trwające jeden dzień. Proszę o informacje na ten temat, czy któraś dziewczyna tak miała i możliwe przyczyny tego stanu rzeczy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

od 17 grudnia miałam dni płodne. Kochaliśmy sie z mężem przez cale dni płodne bez zabezpieczeń. kiedy teraz mogę zrobić testy ( ponadto bolą mnie piersi mam zwiększony apetyt i często oddaję mocz ) jak najlepiej zrobić test taki z krwi czy zwykły zakupiony w aptece płytkowy ? proszę o szybką odp

Odnośnik do komentarza

6 grudnia uprawiałam z partnerem seks z zabezpieczeniem . 19 grudnia zrobiłam test i wyszedł negatywny. 27 grudnia w 1 dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam znów test i wyszedł negatywny. Jednak okres spóźnia mi się 2 dzień . Dodam , że raczej okres mi się nie spóźniał i cykle mam 28 dniowe. Czy jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Z narzeczonym uprawiam sex dość często . okres mam dość regularny cykl- 28 dni okres zazwyczaj 6 dni trwa,w tym pierwsze trzy to bolesci i silne krwawienie. 25 Grudnia dostalam okres dzien wczesniej niz mial byc. trwal 2 dni,krwawienie dosc mocne ale nie jak zawsze. trzeciego dnia juz okresu nie bylo. natomiast czwartego i piatego co pare godz slabe BRĄZOWE plamienie. wszystko bez bolesne. zauwazylam ze czesto oddaje mocz,przybylo mi troszke na wadze,jestem ostatnio bez sil i senn,a do tego humorzasta.czesto nie czuję wgl glodu a czasem zjadlabym konia z kopytami . a piersi nieco twardsze niz zwykle. czy moze byc ciąża ???

Odnośnik do komentarza
Gość moniczkaa

ooo matko ile szukałam takiego tematu :P i wylądowałam też na innym ale nie dostałam odpowiedzi. Więc witam, moje pytanie dotyczy seksu bez zabezpieczenia. okres miałam od 22.12-27.12 kochałam się z chłopakiem i z finałem w środku, teraz codziennie od 27 do dziś kochaliśmy się tez z finałem w środku, jaka jest szansa na ciąże ?
i czy jak zbliża się sylwester będę piła, czy może zaszkodzić to coś w drodze do zapłodnienia ? ostatni okres miałam od 21 listopada. i wyliczyła sobie że dni płodne wypadają mi od 4 stycznia ... może ktoś mi powie też dokładnie kiedy mi wypadną no wiem że dokładnie się nie da no ale żeby tak mniej wiecej daty podać .;D

Odnośnik do komentarza
Gość kdhuugdr

norbert g bzyka sie bez gumki i mowi ze ma 100% kontrole nad swoim cialem i wie ile plemnikow z niego wychodzi bo je liczy i twierdzi ze nie ma ryzyka zajscia w ciaze. nigdy nie slyszal wiekszej glupoty niz zajscie w ciaze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...