Skocz do zawartości
Forum

Sny o nagich koleżankach u dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

hej . ostatnio mam jakieś dziwne sny :( śnią mi się nagie koleżanki ( jestem dziewczyną) i czy coś jest ze mną nie tak ? Bo mam chłopaka i ja nie wiem skąd te sny już mi się chyba z 5 razy śniła jedna i ta sama osoba naga cała ;x i tak dziwnie sie czuje nie wiem co myśleć ;x Bo wiecie mnie nie pociągają dziewczyny i tak nie wiem co o tym myśleć ;x

Odnośnik do komentarza

oj czasami tak isę zdarza i to nie jets nic złego. Też o tym słyszałam że jesli ktoś komuś śni się nagi to znaczy ze w jakiś sposób jesteśmy z nim związani. Może jakoś je lubisz albo zalezy ci na ich opiniach. Snów nie należy tłumaczyć dosłownie bo to by dopiero był cyrk.

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się tym, czasem sny bywają naprawde dziwne! To, że śni Ci się naga dziewczyna wcale nie oznacza, że jesteś lesbijką. Mozliwe, że to Twoja dobra kolezanka, wiąze Cię coś z tą osobą, ostatnio coś razem przezyłyście i dlatego Ci się przyśniła. Może Ci się przyśniła naga, bo myslisz o jej figurze albo np. rozmawiałyście o czyms i skojarzyło Ci się z nią - stad ten sen. Zazwyczaj gdy o kims lub o czyms myslimy i cos w jakis sposob zostanie w naszej pamieci,w tedy nam sie sni. Czasem nas to dziwi, bo mowimy sobie ze przeciez o tym nie myslimy, ale gdzies podswiadomie cos w nas utkwilo. Sen i tyle :)
Jesli Cię to ciekawi, to w senniku znalazłam, ze naga kobieta znaczy
próżne wymagania lub symbo skrywanych amrzen seksualych ale ja bym nie interpretowala tego jako to ze chcialabys sie kochac z kolezanka tylko bardziej np ze myslalas o ciele kobiety moze myslalas o swoim ciele i porownywala sie do kolezanek jakie cialo sie podoba chlopakom itp.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Ma na imię Klaudia jest moją najlepszą przyjaciółką jesteśmy prawie jak siostry tylko teraz ona poszła do innej szkoły i się rzadko widujemy ;( Bardzo ją lubię, figurę też ma bardzo ładną zazdroszczę jej wręcz :P jeżeli chodzi o to czy myślałam hm... ostatnio tak bo zaproponowałam jej wspólny wyjazd na kolonie by spędzić te 2 tygodnie tak razem :) bo się często nie widujemy ;x

Odnośnik do komentarza

Witam,
Sny, w których śni Ci się naga osoba tej samej płci, nie są oznaką homoseksualizmu. Rozumiem, że uczęszczasz do szkoły, więc mogę wywnioskować, że cały czas dojrzewasz, rozwija się Twoja sfera seksualna, stąd takie sny. Możliwe także, że sny wynikają z tęsknoty za bliskością Twojej przyjaciółki.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...