Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zobowiązań


Kaja

Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko zagrożenie, to po prostu będzie straszne uczucie dla tej dziewczyny, wystarczy postawić się na jej miejscu- dowiadujesz się że chłopak którego kochasz dla "układu" uprawiał seks z przyjaciółką z którą cały czas ma kontakt, cały czas może się z nią spotkać, zwierzać się jej.. miała go w każdej części ciała które Ty tak bardzo kochasz, i to tylko dla gry, zabawy, uwolnienia się od żądzy. Na dodatek jesteś po niej, druga, następna, dotykasz go po niej. I cały czas zastanawiasz się czy jest mu z Tobą lepiej niż z tamtą, może w czymś jesteś gorsza,mniej doświadczona? bardzo smutne, przykre.

Odnośnik do komentarza

ale nawet w luźnym związku muszą być jakieś "zasady", chodzi mi mianowicie o bezpieczeństwo każdej ze stron. jeśli decydujesz się na związek bez zobowiązań i sex z ta osobą to według mnie nie kochasz się z innymi facetami/dziewczynami.

Odnośnik do komentarza

kochanie się bez perspektyw na przyszłość - boskie, aż się popłakała. widzicie dla pewnej część jest zasadnicza różnica pomiędzy uprawianiem seksu ( nie wiem czemu nie cierpię tego sformowania - uprawiać to można marchewkę w polu) a kochaniem się. Ale dla niektórych nie ma i dal nich to czy Ty powiesz kochałam się z chłopakiem, uprawiałam seks czy rżnęłam się z nim to jest jedno i to samo. Mnie to przeraża ale cóż , kilku takich już spotkałam co dla nich to nie miało różnicy.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

jakkolwiek bysmy tego nie nazwali wazne jest aby zachowac pewne rozgraniczenie co jest przyjemnoscia a co czyms co wiaze kiedys czytalam jakis artykul ze wiele kobiet seks traktuje jakos sygnal do zwiazku i jesli mezczyzna traktuje ten seks jako tylko seks a nie uswiadomi tego partnerce przed wskoczeniem do lozka nie powinien sie dziwic ze oczekuje czegos wiecej po fakcie

Dopiero późn

Odnośnik do komentarza
Gość Antoine

Seks bez zobowiązań...ja osobiście miałbym opory...
Nie byłem ani w związku,który był tylko dla seksu i nie robiłem tego z koleżanką czy tam poznaną dziewczyną.

Seks uważam za coś dość intymnego,chociaż nie mam tematów tabu i o wszystkim chętnie rozmawiam.

Nie uważam też,że seks bez zobowiązań jest(tak jak to ujmują niektórzy szmaceniem się tudzież brakiem moralności)

Jesteśmy ludźmi i to co nas wszystkich łączy to poznawanie sfer seksualności i odwieczny instynkt.Być może taki seks mnie nie interesuje,ponieważ u mnie w główną rolę wchodzi szacunek do kobiet i uczucia.Nie popieram jednakże zdesperowanej młodzieży,która robi to tu czy tu i z każdym.

Zdecydowanie nie jest miło dziewczynie usłyszeć bezlitosne komentarze na jej temat o tym,że jest taka bądź taka,tylko dlatego,że przespała się bez zobowiązań z mężczyzną,a potem każde poszło w swoją stronę.

Tak więc wszystko ma chyba swoje granice.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...