Skocz do zawartości
Forum

Fantazja do zrealizowania


Rekomendowane odpowiedzi

Moja ostatnia fantazja do zrealizowania jest następująca, z okazji rocznicy chciałbym by moja dziewczyna ubrała się dla mnie jak mała lolitka:
Włosy upięte w 2 kucyki, na nogach trampeczki, białe podkolanówki, krótka plisowana spódniczka że przy byle nieprzemyślanym ruchu widać jej pupę i figi, na sobie ktróciutki t-shirt który odsłania brzuch i ledwo (bo za mały) zakrywa cycuszki (moja Ania ma małe piersi) bez staniczka więc widać przebijające suteczki, w rękach lizak lub by żuła gumę i strzelała balonami :)
Byśmy sobie tak poszli we dwójkę na wesołe miasteczko, postrzelać na strzelnicy , na karuzeli łańcuchowej , samochodziki. Faceci patrzyliby się na nas z zazdrością a ich partnerki ze złością :) a n a kolejce górskiej Ania żując gumę (bez nawet wyjmowania z ust zrobiłaby mi loda do końca dalej żując gumę ) pożniej poszlibysmy do hotelu tam obsługa też by się na nas patrzyła a ja bym poprosił o wynajęcie małego pokoiku z sugestią że potrzebujemy na 4 godzinki :) mam nadzieję że w lipcu jak nadejdzie nasza rocznica poznania uda się zrealizować tę fantazję :)

Odnośnik do komentarza

Mam trochę fantazji sporo już na szczęście się udało zrealizować ta jest kolejna :)

Fantazja erotyczna ale dość trudna do zrealizowania to taka gdzie moja dziewczyna wieczorem mówi że ma do mnie prośbę ale to dość nietypowe pytanie i prosi bym się nie denerwował. Mówię ok i zamieniam się w słuch, okazuje się że jej najlepsza koleżanka Magda ma chłopaka i ten chłopak narzekał koleżance (Magda się od niej dowiedziała) że Magda nie umie zrobić porządnie loda, nie dość że Krzysiek nie może dojść i skończyć w ustach co uwielbia, to nawet mu mięknie podczas oralu. Niestety ale tak jest i pomimo wielu prób, i sugestii efektów brak przez to często się kłócą i Magda boi się że jej facet znajdzie sobie taką co umie .... robić laseczkę!

Ok pytam co ja mam do tego?
Na to moja Kasia mówi że ja zawsze jej powtarzałem że tak cudnie robi loda że prostytutki powinny się od niej uczyć. I że ona chce nauczyć Magdę :) ja na to że ok! A ona na to że chciałaby nauczyć na mnie pokazać jak to się robi!!!!

Zgodziłem się bo nie jestem wstydniwy , ale okazało się że to będzie pokaz praktyczny a potem Magda będzie robić mi loda i po mojej reakcji będzie widać jak idzie jej nauka i co trzeba poprawić.
Moja dziewczyna ma być zawsze przy tym by nie skończyło się to w łóżku ponieważ Magda jest atrakcyjną dziewczyną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...