Skocz do zawartości
Forum

Skąpa miesiączka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam problem z bardzo skąpą miesiaczka dostalam ją regularnie ale jest bardzo mała jedna kropka na caly dzien. Brzuch mnie boli norlanie tak jak zawsze przy norlanej miesiaczce ale nic ze mnie nie leci. W tym miesiacu raz wspolzylam i z zabezpieczeniem, ale dodam ze to zdrza mi sie ktorys raz z kolei. I wydzielina jest taka brązowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

to jak masz nadzerke to normalne bo ja tez mialam nadzerke i tak mialam i byla u mnie bardzo gesta nie taka rzadka tylko bardzo gesta, przy nadzerce tak moze byc, ja mialam zamrazana nadzerke i teraz mam idealnie, ale ja mialam sporą

Odnośnik do komentarza
Gość Darja to ja

oj ja to szalenstwo mialam nie mialam przez 2 miesiace potem przez tydzien mialam czarna albo mialam co miesiac a mialam np. 1.5 dnia takze ja naprawde mialam problemy z tym wszystkim boli Cie brzuch bo masz okres a to ze taki to nic nie poradzisz najlepiej jakby lekarz ocenila nadzerke czy nie lepiej ja zamrozic

Odnośnik do komentarza

Witam
PIsze tu ktorys raz bo juz nie mam sily...Byla ona w tym misiacu 28 dnia alejak nie misiaczka dzwina pozniejwaz na jeden dzien byla lekka brazowa plamka i brzuch mnie bolal minely 2 dni nic nie bylo dopiero teraz znowu mala plamka brazowa tale tak lekko. Mam nadzerke. Wspolzylam z chlopakiem ale z zabezpieczeniem i to jedyny raz w misiacu. Misiaczki zawsze mialam nie rugularne prosze o pomoc Prosze o porade ginekologa ;((

Odnośnik do komentarza

Moja misiaczka...Byla ona w tym misiacu 28 dnia ale jak nie misiaczka dzwina pozniejwaz na jeden dzien byla lekka brazowa plamka i brzuch mnie bolal minely 2 dni nic nie bylo dopiero teraz znowu mala plamka brazowa tale tak lekko. Mam nadzerke. Wspolzylam z chlopakiem ale z zabezpieczeniem i to jedyny raz w misiacu. Misiaczki zawsze mialam nie rugularne prosze o pomoc Prosze o porade ginekologa ;(( i brzuch dlaej boli i nic :(

Odnośnik do komentarza

Witam, Dostalam miesiaczke w terminie. Pierwszy dzień był taki jak każdego miesiąca, natomiast drugiego i trzeciego dnia miałam bardzo skąpy okres, nie leciał prawie wcale, nazwałabym to "plamieniem". W dzien miesiaczki dostalam wysoka temperature, a potem okazalo sie, ze mam zapalenie oskrzeli. Czy te zmiany, ktore nastapily moga byc spowodowane przez chorobe?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mam pytanie mam 19 lat miesiączkę od zawsze miałam regulana zazwyczaj trwała od 5/6 dni i zawsze było ok aż do piątku w piątek dostałam miesiączkę normalnie jak zwykle ale trwała tylko dwa dni teraz mam niewielkie płomienie test ciążowy negatywny czego to może być oznaką

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...