Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
bogdanka62

Kuracja wrzodów spirytusem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basi2729

Mój ojciec zupełnie bardzo dawno leczył się tą kuracją. Lekarz kazał wypić szklankę pół na pół z gotującą kawą zbożową. Musi być to bardzo bardzo gorące. Przeszło jak ręka odjął. Od jakiś 20 lat ma spokój. Fakt faktem że przez trzy dni po całej akcji uciekalismy przed ojcem bo smród od niego był niemożliwy! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tukaram

Witam.Tez mialem problem z wrzodem na żołądku. Najlepszy sposób to siemie lniane mielone parzone albo w ziarnach ugotowane.Przeszlo mi po 2-3 tyg.Rewelacja..Dore tez ziola byly mieszanka ulvesolen sie nazywaly.POZDRO I DUZO ZDROWIA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kolo20

Ja mam problemy z refluksem i miałem nadżerkę kilka lat temu. Po zupełnie nieskutecznym "leczeniu" lekami zobojętniającymi kwas i siedmiu latach męki zastanawiam się poważnie nad terapią spirytusem. Lekarze nie radzą, bo to może pomóc i już nie zarobią na sprzedaży dopalaczy z apteki.
Moją ciotkę powoli wykańczają sterydami, bo też wiele lat walczy ale z inną chorobą. Jak mój dziadek poszedł do szpitala, to po tygodniu już nie żył. Oni tam wiedzą, jak ludzi wykończyć i wypisać rachunek. Życie na tym chorym świecie przypomina Guantanamo, za które biorą opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MATYSŁAW LESŁAW

PODOBNO W 2 TYGODNIE LECZY SIĘ WRZODY KORZENIEM LUKRESJI Z DODATKIEM INNYCH ZIÓŁ DZIURAWIEC MNISZEK ITP. SZUKAĆ W PRZEPISACH TZW. (BEZDZIETNEGO) OJCA KLIMUSZKI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MATYSŁAW LESŁAW

ALE SPIRYTUS W MAŁYCH DAWKACH TEŻ POMAGA ALE JAKO NALEWKA ZIOŁOWA, SAM SPIRYTUS RACZEJ NIE SKUTECZNY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patroll

Do pani doktor Agnieszki wielkiej specjalistki, która jeszcze opowiada głupoty o helikobakter pyroli.
Widzę, że reprezentuję pani tylko i wyłącznie medycynę Rockefellerowska bo tak panią kształcili oraz wykonywanie procedur a czy one są skuteczne też druga strona medalu. Jakby nie było recepty na omeprazol to pani by już rozłożyła ręce, proszę zapoznać się z filmikiem doktora Jerzego Jaśkowowskiego na pewno dużo starszego lekarza z większym doświadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klasyk

Pani doktor proponuje leczenie środkami które rozwalają przewód pokarmowy... Ciekawe że kuracja spirytusowa stosowana była na Akademii Medycznej w Gdańsku.. co więcej była niezwykle skuteczna ale jest jeden problem... nie da się na niej zarobić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Akurat

Niech ta pani na usługach albo ogłupiona przez koncerny się trochę douczy. Proszę przyjąć do wiadomości, że na Akademii Medycznej w Gdańsku do lat 70-tych to była podstawowa metoda leczenia wrzodów żołądka. 50 gram nalewki spirytusowej przez 5 dni rano na czczo i nie ma wrzodów. Może się dokładnie dowiedzieć z wykładów dr. Jerzego Jaśkowskiego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
W dniu 6.04.2012 o 16:17, Lek. Agnieszka Barchnicka napisał:

Witam,

ABSOLUTNIE odradzam tego typu kuracje !! Spiytus działa uszkadzająco na tkanki, co może spowodować krwawienie lub przebicie wrzodu, co może być groźne dla zdrowia i życia.

W przypadku wrzodów żołądka/dwunastnicy najbardziej skuteczne jest leczenie farmakologiczne (leki np omeprazol, pantoprazol), a także ocena i ewentualne leczenie infekcji Helicobacter Pylori (bakteria bytująca w żołądku, która sprzyja powstawaniu nadżerek i wrzodów).

Pozdrawiam

Odsyłam Panią doktor do dr. Jaśkowskiego. PS Co za mądra bakteria ta HP, jak ona świetnie odczytuje pory roku i uruchamia się na jesień i wiosnę. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...