Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja chłopaka i fantazjowanie o nauczycielkach


Gość malowanyptak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malowanyptak

Mój chłopak wyznał mi, że się masturbuje i fantazjuje podczas tego o swoich byłych nauczycielkach. Czy to jest normalne będąc z kimś w związku? Bo dla mnie jest to bardzo przykre i bolesne. Nie wiem co o tym sądzić.

Odnośnik do komentarza
Gość malowanyptak

rozumiem..ale jednak..przykra jest świadomość że fantazjuje o innych kobietach.. to znak, że ja go nie pociągam? Nie podniecam, nie wiem nie jestem wystarczająca? Sam fakt, że pierwszy raz nam nie wyszedł wszystko jeszcze bardziej dociska.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że go podniecasz! Nie myśl nawet inaczej. Mężczyźni tacy są, że fantazjują, na psychologii jest wątek, w którym dziewczyna pisze, że jej mąż przez sen mówi o innych kobietach, skoro śnią to i na jawie fantazjują :)
To normalne, nie przejmuj się tym. Mężczyzna kocha swoją kobietę, a mimo to podczas masturbacji wielu z nich myśli o innej. Nie znaczy to, że nie pociąga ich własna partnerka, to nie jest tak. Po prostu fantazjują o tym, czego albo nie moga mieć, albo fantazjowali o tym w młodości itp. O nauczycielkach czy pielęgniarkach często fantazjuja mężczyźni, zakochuja się w nauczycielkach, w pielęgniarkach, które o nich dbają itp. Wynika to trochę z tego, że te kobiety są dla nich w pewnym sensie niedostepne, są jakby na innej płaszczyźnie. Nauczycielka to dla młodego chłopca zazwyczaj pierwsza kobieta oprócz matki, która ma z nim kontakt, często idealizują ją w aspekcie kobiety, pomimo że mogą nie lubić jej jako nauczycielki. Jest taka granica, że on jest "niżej", musi się jej słuchać, musi wykonywac polecenia itp. Jest silnie zarysowana granica i to sprawia, że wielu facetów chce ją przekroczyć, a przekracza ją właśnie w fantazjowaniu podczas masturbacji. U kobiet podobnie to wygląda. Nie raz się zdarza, że kobiety fantazjują o aktorach, albo o seksie z policjantem, zołnierzem itp., ale to nie oznacza, że nie kochają swojego partnera. Mamy wyobraźnię, którą łatwo pobudzic mamy jakieś swoje fantazje, które są całkiem naturalne. Nie przejmuj się tym że fantazjuje i nie przejmuj się 1 razem - wiele par ma z tym problem. Jesli Twojego chłopaka pociaga seks z nauczycielką, ubierz okulary, zrób koka, załóż biała bluzke, krawat, strzel go linijka po łapkach i zobaczysz, że jedyna kobieta o której będzie fantazjował to Ty.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość malowanyptak

Mówił, że o mnie też fantazjuje, ale nie powie mi detali z szacunku do mnie. Małe mam doświadczenie, więc nie wiem jak mózg facetów pracuje i ta cała ich natura. A nie jest tak, że mężczyźni mając takie fantazje nie są przez to bardziej skłonni do zdrady jeśli nadarzy się okazja?? Nie jest to ze sobą połączone?

Odnośnik do komentarza

nieee, fantazja to nie zdrada, to ze mi sie snił brad pitt nie znaczy ze bede szukala chlopaka podobnego do niego i bede planowała zdrade, to tylko fantazja, kazdy je ma a faceci czesto wlasnie pod katem seksualnym zazwyczaj wymyslaja sobie jakas idealna sytuacje albo okreslona kobiete np policjantke czy wlasnie nauczycielke i fantazjuja. Nie przejmuj sie tym to naprawde nic nadzwyczajnego :) moj facet fantazjuje o cycatej blondynie i cóż poradzic ja ani blondyna ani cycata ;)

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...