Skocz do zawartości
Forum

Kompleksy na punkcie wagi i chęć schudnięcia u nastolatki


Gość ol...en

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie napisałaś swojego wzrostu, co znacznie utrudnia oszacowanie czy rzeczywiście masz problem z nadwagą. Jeśli nie jesteś zadowolona z jakiejś części swojego ciała to zacznij na nią pracować. Każdą niedoskonałość można w jakimś stopniu poprawić ćwiczeniami. Masz dopiero 11 lat i żadna dieta odchudzająca nie jest dla ciebie wskazana. Za to ruch i ćwiczenia jak najbardziej. Ćwicz przez godzinę dziennie albo chodź na godzinne spacery. to na pewno pozwoli ci wymodelować te partie ciała z których nie jesteś zadowolona. Na mięśnie brzchucha polecam ci klasyczne brzuszki i skrętoskłony, zacznij od 10 powtórzeń w 3 seriach, czyli robisz 10 powtórzeń, chwila przerwy i następne 10. Na uda proponuję przysiady i wymachy nóg do przodu i do tyłu. Także w 10 powtórzeniach w 3 seriach na każdą nogę.

Odnośnik do komentarza

dokładnie a u nastolatek to już w ogóle;) Ja jak byłam nastolatką to miałam cała masę kompleksów, że byłam za gruba, za duży brzuch i pulchne ramiona. Oczywiście było to nie prawdą a przynajmniej nie taką jaka mi się wydawało. Wystarczyło trochę poćwiczyć i ograniczyć mocno słodycze

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...