Skocz do zawartości
Forum

Moda na wiosnę


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez bym w niczym typowo sportowym za bardzo nie wyszła, ale wiem ze wiele dziewczyn lubi sportowo i przyzwyczaiłam się już. Sama uwielbiam lata 50-60 i ew.70 w ubiorze, i w sumie mało jest takich ciuchów co bym nie ubrała, kiedyś myślałam ze nigdy koronki nie ubiore a teraz kocham koronkę :) może na panterke tez bym sie przełamała, ale to jeszcze czas, teraz to nawet jako akcent nie toleruję.

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę w rurkach, bluzkach , koszulach, marynarkach/żakietach, czasami założe jakąś spódniczke do połowy ud z czarnymi rajstopami ale nie dopasowaną tylko z takie twardego materiału.
A buty to szpilki, koturny i czasami balerinki ale skórzane- nie cierpie szmaciaków
Ostatnio kupiłam sobie Jeffrego Campbella Foxy, takie fajne Sandały na platformie i słupki

Odnośnik do komentarza
Gość MonikaCiaś

Szukam trafnych promocji na bieliznę damską, macie jakieś obowiązujące oferty? Szukam, szukam i niestety nic ciekawego znaleźć nie mogę. Będę wdzięczna za wszelkie polecenia oraz linki do sprawdzonych miejscówek online (oczywiście z bogatą ofertą oraz w miarę szybką wysyłką). Mam jeden ulubiony sklep z bielizną https://ekskluzywna.pl ale szukam jeszcze innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...