Skocz do zawartości
Forum

Niezabezpieczony stosunek a ciąża


Gość ag...03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Prosze o pomoc . Nie licze co ile dni mam okres ale wiem ze juz powinnam go dostac. 3 Dni Temu Uprawialam Sex z Chlopakiem I wyszlo tak ze niemielismy prezerwatywy ..... Na szczescie Nie Wytrysnol wemnie , Ale slyszalam ze podczas stosunku chlopak nieczuje jak czasem z niego leci ...
Czy Mogla Bym Byc w ciazy? co mam zrobic? Dziekuje za wszelkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo ciąży. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną. To co leci z penisa w trakcie podniecenia to płyn ejakulacyjny, który może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia komórki jajowej. Proponuję wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Jeżeli wyjdzie pozytywnie zgłoś się do ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam,
Boję się, że jestem w ciąży, 25.08. uprawiałam seks z chłopakiem, to było nieplanowane, trochę wypiliśmy i nas ponisło, było też bez zabezpieczenia, tzn. stosowaliśmy stosunek przerywany, zdążył wyjść w odpowiednim momencie, ostatnia miesiączka zaczęła mi się 30.07. mam nieregularne cykle, ale zazwyczaj trwały 30-32 dni, od kilku dni jestem kłębkiem nerwów, czy przez to, że się stresuję może się spóźniać? czy to możliwe, że jestem w ciąży? czy powinnam zrobić test ciążowy? jeśli tak to kiedy?

Odnośnik do komentarza

jeżeli masz naprawdę bardzo dużo stresu przez pewien czas to może się spóźniać albo nawet jak gdzieś daleko wyjechałaś tak zwana zmiana klimatu też może opóźniać.
Nie napisałaś ile Ci się spóźnia więc ciężko powiedzieć przedewszystkim zrób testlalala to sie dowiesz. Zrób najlepiej rano przy pierwszej wizycie w kibelku. Jak będziesz robiła PRZECZYTAJ INSTRUKCJE jest tam wiele ważnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

test zrób najwcześniej 2 tygodnie po planowanej dacie miesiączki (tzn. temirnie, w którym powinnaś dostać miesiaczkę). ciąża jest prawdopodobna, ale w niewielkim procencie, jeśli rzeczywiści chłopak wyszedł z Ciebie przed wytryskiem. oczywiście, ze stres może opóźnić miesiączkę i to znacznie. zwykle w takich sytuacjach miesiączka zaczyna się dzień po zrobieniu testu ;)

Odnośnik do komentarza

Mam malutki problem od 2 dni momentami czuje straszne kłocie w podbrzuszu .. Bol jest nie do zniesienia , nie moge wtedy sie nawet wyprostowac. Co to moze byc? Pytam poniewaz ostatnio pytalam czy moge byc w ciazy i zastanawiam sie czy to nie jest z tym zwiazane. Robilam test chociaz minelo dopiero 6 dni od stosunku i wyszedl negatywny. Strsznie chcemy miec z chlopakiem dziecko..

Odnośnik do komentarza

Witam, Zacznę od tego, ze mam bardzo nieregularne cykle. Wczoraj zaczełam plamić, dziś można to nazwać zaczynającym się okresem, bardzo skąpym. Uprawiam seks z chłopakiem, wytrysk był poza mną. Nastepnie chłopak wytarł chusteczką dokładnie członka. Po około 40 minutach, wszedł we mnie, finał nadal był poza mną. Jakie są szanse, że zajdę w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam 30 lat. Pisze do Państwa z takim zapytaniem, 7 stycznia dostałam okres a 16 sty kochaliśmy się z mężem co dwa dni bez zabezpieczenia. I wczoraj 28stycznia zrobiło mi się słabo opadłam z sił i to powtórzyło się później drugi raz wieczorem. Dziś 29 mierzyłam sobie temperatur i miałam 37,5 bolą mnie piersi i brzuch ale to nie jest ból tylko jak by tak mnie mdliło i głowa pobolewa kręgosłup. Czy to nie za wcześnie na objawy ?

Serdecznie pozdrawiam Asia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...