Skocz do zawartości
Forum

Krępujący kształt penisa


Gość coomanxxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość coomanxxxd

Witam.
Mam dość krępujący problem. Mam 18 lat i jestem jeszcze prawiczkiem. od ponad roku jestem ze swoją dziewczyną która jest jeszcze dziewicą. Prowadzimy udane życie intymne i w niedalekiej przyszłości chcielibyśmy posunąć się krok dalej i odbyć wspólny stosunek. Jest jednak jeden problem. Mój penis... Jeżeli chodzi o jądra wszystko jest OK. Są prawidłowo ułożone. Wielkość penisa też jest w porządku (18 cm we wzwodzie). jednak kiedy jest on w wzwodzie nie jest on prosty - jest on ugięty do dołu. Nie jest to zbyt duże ugięcie, ale widoczne. Czy może to sprawić mi bądź mojej dziewczynie jakiś ból? Może dojść do jakichś problemów podczas stosunku? Któreś z nas może mieś problemy z orgazmem?
proszę o szybką pomoc

Odnośnik do komentarza

Hej
wiesz co mysle ze to nie jest jakis wielki problem, moze niektorzy mezczyzni tak maja, jesli nie jest to jakis zawijas, to nie przejmowalabym sie tym za bardzo. jesli delikatnie jest ugiety - widac taki Twoj urok, nie przejmuj sie tym, to nie powinno zawazyc na waszym zyciu intymnym, jesli sie jednak martwisz swoim ksztaltem, zawsze mozesz pojsc do urologa ktory oceni czy to naturalne czy cos z tym robic, ale ja uwazam, z tego co piszesz, ze nie powinienes sie za bardzo martwic

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Komercha czepiasz sie jak zwykle :)
moze dla nich taka intymnosc jest wystarczajaca :)
w koncu seks to nie wszystko.
A co do tematu - nie rpzejmuj sie wydaje mi sie ze nie jest zle zawsze mozesz zapytac lekarza a zawsze tak miales czy teraz tak masz? np z wiekiem sie zmienilo?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...