Skocz do zawartości
Forum

Problem ze skórą głowy i łupieżem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wcześniej miałem problemy ze skórą głowy-łupież zacząłem używać szampon head&sholders i było ok znikł mi w ponad 97 % ....jakiś czas temu kupiłem podróbkę z biedronki H&S za 3 zł....niby wszystko tak samo wygląda itp. Ale po użyciu wrócił mi łupież dlaczego?!

Czy można używać 2 szamponów na raz?
1. przeciwłupieżowy H&S
2. nabłyszczający itp z nivea

Odnośnik do komentarza
Gość siostra

Sądzę, że nie ma potrzeby używania 2 szamponów na raz.
H&S to bardzo dobre szampony (ale trzeba kupić oryginalny :)): działają skutecznie, usuwają łupież (wiem to, bo mój brat i tata go stosują, jak przestaną, łupież szybko wraca, czyli szampon działa). A do tego nie potrzeba odzywki, ponieważ włosy już po szamponie są miękkie i miłe w dotyku.
Są odzywki na rynku od jakiegoś casu H&S więc ja zamiast 2 różnych szamponów poleciłabym H&S szampon i odżywkę. po nich wlosy też będą lsnić ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

no właśnie a moim zdaniem to świadczy o tym że te szampony wcale nie leczą przyczyny łupieżu tylko zaleczają. Bo ja też stosowałam oryginalne H&S ale jak chciałam go zmienić to łupież wracał z podwójną siłą choć nic oprócz tych szamponów nie zmieniałam.

Odnośnik do komentarza

ja kiedys nie mialam lupiezu ale kupilam sobie HS oryginalny bo kolezanka sie zachwycala. Mylam nim glowe a potem wrocilam do swojego i lupiez mi sie pojawil. Takze ja nie mam przekonania do tego szamponu moze po prostu nie jest dla mnie.

Pink
ja tez slyszalam zeby zmieniac szampony ale nie za kazdym myciem bo codzienne mycie innym moze powodowac lupiez najlepiej zmieniac np co 2 miesiace

Odnośnik do komentarza

Ja mam łupież, ale już od jakiegoś czasu i uwierz mi - przeszłam przez różne drogeryjne szampony i żaden nie pomógł. Teraz koleżanka mi poleciła Pirolam, taki szampon z apteki i stosuję od około tygodnia (dopiero po 3 tyg. pewnie zobaczę efekty). Mam nadzieję,że mi ten szampon pomoże, bo już jestem załamana tym łupieżem.

Odnośnik do komentarza
Gość Autor Emina

H&S to istna "Tablica Mendelejewa" same siarczany, silikony, substancje zapachowe, środki konserwujące i utrzymujące trwałość! Masakra! Odradzam stosowanie tego produktu!
Tak dla porównania weź oba szampony (H&S i z Biedronki) i sprawdź składy, różnią się? Chyba nieznacznie... Choć ten z B. może być delikatniejszy.
Łupież suchy trzeba wyleczyć bo może przeobrazić się w tłusty a później będzie już tylko gorzej....
Zmień szampon na delikatny bez SLS i Sles ale zanim to zrobisz idź do dermatologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...