Skocz do zawartości
Forum

Zakłopotanie z powodu orientacji seksualnej


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o podejście erotyczne, to widok nagiej kobiety bardziej mnie pociąga, podnieca niż nagi facet. W nagim facecie nie widzę poprostu nic dziwnego bo sam nim jestem. Kobieta natomiast jest jak wiadomo pociągająca. Raz jak byłem na dyskotece to tańczyłem raz z jedną tak bardziej bliżej i poczułem wtedy podniecenie. Czy to może świadczyć o tym że jestem hetero, biseksualny?

Odnośnik do komentarza
Gość zdrgnkol

To jest raczej taki okres w Twoim życiu :). Mój kolega ma odwrotnie do Ciebie. Bardziej pociągają go mężczyźni niż kobiety. Twierdzi, że jest bi. Stwierdzenie czy jesteś bi, homo czy hetreo, na podstawie tych informacji, które tutaj udzieliłeś, może okazać się błędne. Nie znam się zbytnio na ludzkim umyśle, nie chcę Cię zmylić. Ja bym na Twoim miejscu poczekał troszkę.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Moim zdaniem za bardzo skupiasz się na przyklejeniu sobie etykietki homo-, hetero – czy biseksualny. Może wynika to z tego, że odczuwasz zbyt dużą potrzebę kontroli rzeczywistości. Nadanie sobie etykietki, w Twoim mniemaniu ułatwiłoby jej ocenę, a także radzenie sobie z konsekwencjami. Analizowanie każdego aspektu Twoich zachowań powoduje tylko, że czujesz się coraz bardziej zagubiony w swojej tożsamości.
Z definicji homoseksualizm wyłączny charakteryzuje się odczuwaniem pociągu seksualnego jedynie do osób tej samej płci. Na podstawie tego, co piszesz można więc wywnioskować, że nie jesteś homoseksualistą. Moim zdaniem niepewność co do własnej orientacji seksualnej wynika z faktu, że obawiasz się kontaktów z kobietami, przez co nie możesz stworzyć satysfakcjonującej z nimi relacji. Daj sobie czas na poznanie siebie, nie staraj się a siłę przykleić sobie etykietki.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...